Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

Apie LFTSA

LIETUVOS ŠAUDYMO Į LAUKO TAIKINIUS ASOCIACIJA
(LITHUANIAN FIELD TARGET SHOOTING ASSOCIATION)

Tai laisvanoriška asociacija, jungianti šaudymo į lauko taikinius mėgėjus ir profesionalius sportininkus buvo įkurta 2005 m. liepos 4 dieną. Tais pačiais metais Lietuvą pripažino aštuonios kitų šalių FTorganizacijos ir to pakako, kad LFTSA būtų priimta į „Tarptautinę Field Target Federaciją“ (WFTF).
To dėka, tarptautinėse varžybose, Lietuvą galėjo atstovauti ir mūsų šalies šauliai. 2005 m. rudenį Anglijoje įvykusiame „2005 m. Pasaulio Field Target Čempionate“, Lietuvos komanda pirmą kartą pakliuvo į tarptautinių varžybų sąrašus. Tai buvo pirmas ir labai svarbus žingsnis padarytas tam, kad apie Lietuvoje vystomą Field target‘ą sužinotų ir kitos šalys.

Asociacijos tikslai:
- Vystyti, skatinti, tobulinti, puoselėti, šaudymą pneumatiniais ginklais į lauko taikinius.
- Organizuoti šaudymo pneumatiniais ginklais į lauko taikinius varžybas, mokymo ir tobulinimo   kursus, seminarus ir kitus su šaudymu į lauko taikinius pneumatiniais ginklais susijusius renginius.
- Kaupti informaciją šaudymo į lauko taikinius pneumatiniais ginklais teorijos ir metodikos klausimais, taip pat konsultuoti šiais klausimais.
- Atstovauti asociacijai valstybės institucijose, bei įstaigose.
- Tenkinti svarbiausius asociacijos socialinius, kultūrinius, bei ūkinius poreikius.
- Visomis įstatymų nustatytomis priemonėmis atstovauti, ginti, bei tenkinti savo narių interesus.
- Bendradarbiauti su analogiškomis asociacijomis Lietuvoje ir užsienyje, kitomis visuomeninėmis ir politinėmis organizacijomis, bei Lietuvos valstybinėmis institucijomis.

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo