Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

Kaip tapti LFTSA nariu?

Kiekvienas besidomintis, ketinantis įsigyti arba turintis pneumatinį ginklą, gali įstoti į LFTSA, tapti jos nariu, dalyvauti asociacijos veikloje bei Lietuvoje ir užsienyje pagal Field Target taisykles vykdomose varžybose. Visu pirma reikia turėti norą, dalyvauti varžybose, susipažinti su LFTSA įstatais ir taisyklėmis. Kai rimtai apsispręsit, kad norit tapti LFTSA nariu reikia:
Parašyti prašymą ir pateikti jį asociacijos valdybai kartu su pasižadėjimu laikytis įstatų ir užpildytą anketą, kurios formą tvirtina asociacijos valdyba. Prie pareiškimo turi būti pridėta 2 nuotraukos 3*4, dviejų jau esamų asociacijos narių rekomendacijos (būtų privalumas, bet nebūtina) ir mokėjimo kvitas (stojamasis mokestis 50EUR).
Asociacijos valdyba išnagrinėja prašymą per 60 dienų (realiai greičiau :)) ir apie sprendimą praneša prašiusiam asmeniui asmeniškai.
Jei atsakymas bus teigiamas turėsit sumokėti metinį nario mokestį (30EUR) ir 10 darbo dienų bėgyje Jūsų nurodytų pašto adresu bus atsiųstas nario pažymėjimas.
Štai Jūs ir LFTSA narys!

LFTSA nariai privalo gerai žinoti visas taisykles, griežtai jas vykdyti ir jomis vadovautis, o už bet kokius su ginklo saugojimu, laikymu ir naudojimu susijusius pažeidimus atsako asmeniškai teisės aktų nustatyta tvarka.

P.S. Nuo 2012m. Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, pensijinio amžiaus žmonėms  LFTSA  mokesčiams (stojimo, kasmetiniam nario) taikoma 50% nuolaidą

Prašymas priimti į LFTSA (.doc formatu).

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo