www.lftsa.lt/forumas
http://www.lftsa.lt/forumas/

Medituojam
http://www.lftsa.lt/forumas/viewtopic.php?f=15&t=468
Puslapis 11

Autorius:  Dmitrij [ 2017-11-10, 1:12 pm ]
Pranešimo tema:  Medituojam

..

Autorius:  Dmitrij [ 2017-11-10, 1:46 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Medituojam

paularta rašė:
Ir dar trumpai ,jei jau sklinda gandai kad Europinio lygio varzybose kai kas vazioja saudyti ir laimeti o kai kas atsaudyti ir imesti uz zando tai gerai butu isiaiskinti Federacijos pirmininkuj ir sia juodaja puse ir priimti kazkokius sprendimus,jei jau nubaudete vienus ,,prasizengusius,, gal reikia atkreipti demesi ir i kitus ,,geradarius ,,Taip sakant-Oglasite pozalujsta polnyj spisok.Arba bent praskleisti kad tai tik gandai :D

Autorius:  Audrius [ 2017-11-10, 2:45 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Medituojam

Nedaug tarptautinių varžybų sudalyvavau, bet manau, kad mūsų šauliams nėra būdingas nesaikingas "užmetimas už žando". Čia daugiau problema kai kurių kitų šalių ar tautybių. Neminėsiu, kad nesukelčiau pasipiktinimo.

Autorius:  vas [ 2017-11-10, 3:56 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Medituojam

Paularta neaisku ka turi omeny vienu atveju uzmetimas uz zando yra partneriu tarpusavio susitarimo reikalas,jeigu tai nepriestarauja tos salies istatymams.Kitu atveju saulys pastebejes neblaivu sauly nedelsiant turetu pranesti teisejui o ne po menesio skleist paskalas.

Autorius:  Arle [ 2017-11-10, 6:42 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Medituojam

Paularta sunku buvo suprasti apie ką eina kalba, išpradžiu net pagalvojau apie kažkokį porno filmą ))))) Isiskaitęs supratau kad kalba eina apie FT ir kadangi paminėtos europinio lygio varžybos ir kaip suprantu europos federacijos pirmininkas- negaliu nepakomentuoti .

Visų pirmą EFTF pirmininkas gandais nesivadovauja, jeigu turit kažką konkretaus su faktais ir įrodymais- kreipkites į EFTF pirmininką ar kitus EFTF valdybos narius ir aiškinsimes ir darysime sprendimus. Jeigu ne, tai prašau neskleisti gandų.Audriau, jau ne vieną kartą tau buvo aiškinta kad nereikia visus savo pamastimus ir fantazijas rašyti forume, ypač fantazijas šmeižiančias jau netgi kitas šalys ir tautybes, jau ne vieną įspėjima esi gavęs už forumo taisyklių pažeidimą ir netgi „baną“.

Paskutinis tau perspėjimas...

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/