Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 9:59 pm



Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
 LFTSA tikslai (prioritetai) 
Autorius Žinutė

Užsiregistravo: 2013-06-10, 2:01 pm
Pranešimai: 97
Miestas: Elktrėnai
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Turiu pazystamu Geroje dovanoje, jeigu reikes galesiu padet su gera dovana. Bet ka cia kalbet apie vizijas, kai varzyboms trasas statom tie patys nariai du metus, o kiti nariai atvaziuoja ant gatavo, sudalyvauja varzybose ir sedi be noro padet trasas nurinkt.


2016-05-23, 8:12 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Sveiki,

pirmiausiai ačiū už varžybas. Labai patiko nauja vieta, skirtingo tipo takeliai. Vėjo gūsiai buvo sudėtingi ir pamokantys.
Taip, dėl pagalbos sutinku. Ir asmeniškai atsiprašau, kad padėjau tik porą trasų nurinkti.

Patirtis parodė, kad varžybų metu organizuoti žmonių priėmimą yra labai sudėtinga, Nebent tam pasiruošti iš anksto. Buvo atvykę keli nauji žmonės. Su dviems susipažinau. Realiai jie nuo 10 iki 16 valandos buvo ir praktiškai negavo jokio dėmesio. Manau, kad tai labai blogas pavyzdys. Ir garantuotai, kad šansas juos pakviesti dar sykį yra labai mažas, nors jie sakė, kad jei užsiimtumėm - jie atvažiuotų vėl.

Mano pasiūlymas. Mes turim numatyti kada galime užsiimti su žmonėmis. Arba ne varžybų metu. Arba tik jom pasibaigus. Realiai nuo kokios 14 iki 16 valandos. Ir sakyti, kad atvažiuotu vėliau, o ne lauktų nuo ryto jei nenori. Palikti 2-3 takelius ir skirti valandą ar dvi užsiimti su jais.

@Kudikis Geroje dovanoje ir pas mus yra pažįstamų. Turim standartinių sutarčių pavyzdžius ir panašius pasiūlymus, kuriuos padarė kulkinio šaudymo kolegos. Aš sutinku, kad dabar turime išspręsti kaip ir kada tai galima įgyvendinti.

Antanas


2016-05-24, 11:52 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2013-06-10, 2:01 pm
Pranešimai: 97
Miestas: Elktrėnai
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Aš kai pradėjau čia šaudyti, gavau gera mokytoja "Valaka" ėjau, šaudžiau iš jo ginklo, paaiškino papasakojo kas ir kaip čia vyksta ir vualia prilipau :oops:
Jeigu bučiau atėjęs į kokias kaip treniruotes, nebūčiau pajautęs azarto skonio ir manau nebūčiau užsikabinęs aš šitam sporte. Naujokai turėtų prieš varžybas bent jau pakontaktuoti, gauti trumpą info kaip vyksta varžybos ir juose šaudyti pasiruošus tam tikrą aprangą, o ne kaip praeitas varžybas atvažiavę naujokai su aukštakulniais ir išeigininiais rūbais, turi kažko laukti, žiūrėti iš šono. Pagrindines pamokas norą laimėti, patarimus realiomis sąlygomis gausi tik varžybų metu.
Naujokų pas mus retai būna. Aš manau, kad daugiausiai darbo populiarinime šio sporto yra pasiekę ir siekia RSŠA.


2016-05-24, 2:45 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
As i takelio partnerius paemiau naujoka (Vytauta, Neo bendradarbi) ir atsaudziau su juo visa trasa. Nesuprantu, kodel tu Antanai matydamas "laisvu" demesio stokojanciu naujoku nepriejai nepaprasei manes priskirti tau i saudymo partnerius butent naujoka.


2016-05-24, 3:02 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kendo30 rašė:
Sveiki,

...Buvo atvykę keli nauji žmonės. Su dviems susipažinau. Realiai jie nuo 10 iki 16 valandos buvo ir praktiškai negavo jokio dėmesio. Manau, kad tai labai blogas pavyzdys. Ir garantuotai, kad šansas juos pakviesti dar sykį yra labai mažas, nors jie sakė, kad jei užsiimtumėm - jie atvažiuotų vėl....

Antanas


Skaitau ir "ach...aju" Aš net nežinojau, kad yra kažkokie savarankiškai atvykę žmonės kuriems neskirta dėmesio :evil: O dar labiau siuntu nuo frazės "Manau, kad tai labai blogas pavyzdys"... pzd

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-05-24, 11:45 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Sveiki kolegos,

paskaičiau ir nesupratau emocijos. @Burbulas - kad a.. supratau, o kodėl ne. Turėjai omeny, kad įdėjai afigienai darbo į varžybų organizavimą ir dar kažkas kažko papildomai nori? Iš tavęs - ne, nes ir taip labai daug nuveikei. Kaip ir pradėjau visą šitą temą - reikia pasistengti viešinti sportą ir pritraukti naujų narių. Gal ne taip išsireiškiau, bet xatabyc labai gerai mane suprato apie ką aš kalbu. Tai nebuvo šiaip sau žmonės o Dimos bendradarbis su drauge. Ir manau jie atvyko nepakankamai pasiruošę, bet tai ne jų kaltė. Nors mes visi darom daug aukų, kad būtumėm ten ir siektumėm rezultatų, tačiau su tokia aukšta kartele nieko nebus.

@xatabyc - deja susigaudžiau, kad jie palikti likimo valioje tik varžybų pabaigoje. Kaip ir tave, mane į šį sportą įtraukė sklandrius pasiimdamas kartu į varžybas ir šaudydamas su juo. Ir tas asmeninis dėmesys ir pavergė. Aš visomis keturiomis už tai, kad būčiau kartu su kuo nors nauju takelyje. Girdėjau nusiskundimų, kad kažkam tai labai sutrukdė siekti rezultatų, tačiau man tai ne bėda.

Taigi siūlau kas "atveda" naujus žmones būti su jais varžybose arba "perduoti" kitiems. Bet tada reikia aiškiai įvardinti prieš varžybas, kad yra žmonių ir kas gali juos pašefuoti. Aš jaučiu "skolą" už man parodytą dėmesį ir pasiruošęs ją grąžinti rodydamas dėmesį naujokams, nors aš pats dar visai žalias.

Antanas


2016-05-25, 12:41 am
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kudikis rašė:
Aš manau, kad daugiausiai darbo populiarinime šio sporto yra pasiekę ir siekia RSŠA.


Galima placiau?

_________________
LFTSA valdybos narys


2016-05-25, 1:05 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kendo30 rašė:
Sveiki kolegos,

paskaičiau ir nesupratau emocijos. @Burbulas - kad a.. supratau, o kodėl ne. Turėjai omeny, kad įdėjai afigienai darbo į varžybų organizavimą ir dar kažkas kažko papildomai nori? Iš tavęs - ne...

Antanas


Paaiškinsiu emocijas. Aš kaip tik ne prieš, o netgi labai už jei kas nors man būtų pasakęs, kad reikia papasakoti/pašefuoti naujus žmones!!! Aš labai dažnai tai darau - ir per siluetus ir per Ft/Hft, tai ne problema. Aš apstulbau, kad Tamsta tai pasakai tik dabar - post faktum... Maniau, kad matei šią situaciją ir nutylėjai/nesiėmei jokių veiksmų - juk esi asociacijos narys.... ir dar rašai, kad tai blogas pavyzdys! Tas ir įsiutino. Dabar aišku, kad pamatei varžybų pabaigoje.

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-05-25, 4:24 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Įpilsiu pesimizmo. Mūsų (asociacijos) bėda yra tai, kad labai mažai turime iniciatyvių žmonių. Iniciatyvių ne ta prasme, kad generuoti idėjas, o tokių kurie tas idėjas įgyvendintų. Mes čia galim pilstyt iš tuščio į kiaurą - kaip gražu/puiku būtų padaryt taip ar anaip... o tikrovė labai žemiška - turim didžiąją dalį narių kuriuos vadinu "vartotojais". Ir aš juos suprantu. Aš lygiai taip pat noriu sugeneruot kažkokią mintį, pvz. prabalsuot per susirinkimą, o po to neprisidėt ją įgyvendinant. Pvz pasaulio čempionatas. Aš tik atvažiuosiu sudalyvausiu ir atia... ką jau šnekėt apie organizavimą - aš net nepasiūlysiu pagalbos susitvarkant po renginio.... Buvo net tokių, kurie per renginį įsižeidė, kad mat jiems per mažai dėmesio skyrėm, elgėmės kažkaip "nepagarbiai". Pasekoje "įsižeidę" dar ir mestelėdavo įvairias pašiepiančias replikas. Tokius "vartotojus" niekinu ir siunčiu velniop...
Lygiai tas pats vyksta ir per paprastąsias mūsų varžybas. Varžybos pasibaigė, einam rinkt taikinių. Nueinu, paimu vieną, arba einu kai jau viskas surinkta, numetu prie auto ir einu valgyt, plepėt, rūkyt, vaizduot užsiėmusi ir t.t... o po kiek laiko dar ir paraginsiu - hebra, davai greičiau, reikia jau namo važiuot... kada jau tie rezultatai bus? :evil:

Nežinau ar tai gerai, matyt gerai man. Po šio etapo aš skaitau save atlikusiu pareigą asociacijai (bent šiame sezone) ir aš patampu vartotoju. Kažkada žmogaus kantrybė baigiasi. Ir galiu nurodyt dar bent kelis žmones kurie taip pat "sudegė" kaip ir aš.

Pesimistas "vartotojas" Burbulas

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-05-25, 5:00 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kendo30 rašė:
Sveiki kolegos,
paskaičiau ir nesupratau emocijos...


Antanai, pasigendu tavo konkreciu veiksmu, gana malti reikia pradeti daryti...


2016-05-25, 8:49 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Tam ir pradėjau visą šitą diskusiją. Noriu surasti nišą, kurioje kažką galiu nuveikti konkretaus. Dėl ypatingos mano situacijos, aš negaliu daryti to ką darote jūs, nes gyvenu ne Lietuvoje, nors dažnai parskrendu.

Noriu padėti su naujų narių pritraukimu. Konkrečiai. Diskusija yra labai gera ir padėjo tiek man, tiek ir kitiems įvertinti situaciją ir galimybes.

Reziumuoju, kad kol kas pats efektyviausias ir įgyvendinamiausias naujų narių įtraukimas - tiesiogiai pažįstamų žmonių dalyvavimas varžybose juos šefuojant asmeniškai. Iš vienos pusės tai nereikalauja jokios papildomos infrastruktūros. Tačiau, kaip visuomet yra BET - ne visi nori apsiimti, nes tai gali sutruktyti jų rezultatams.

Mano pasiūlymai tokie:

1 Susitarti ir nustatyti bendrą tvarką/rekomendacijas naujai atvysktantiems žmonėms ir tiems kas juos kviečia
2 Išplatinti šią informaciją visiems besiregistruojantiems ar net prie registracijos pridėti
3 Varžybų metu įvertinti kiek yra žmonių ir kas juos šefuos (savanoriškais pagrindais)
4 Po varžybų sukontaktuoti su dalyvavusiais naujokais ir gauti jų nuomonę, motyvuoti pratęsti veiklą

Aš mielai prie visų punktų prisidėčiau, ypač 4. Patirtis rodo, kad yra nuolatinis atvažiuojančių žmonių srautas net ir be papildomų pastangų. Tačiau jei iš jų pritrauktumėm didesnį kiekį - būtų naudinga visiems.

Beje, grynai teoriškai. Koks dalyvių skaičius yra maksimalus dabartinėmis sąlygomis.

Antanas


2016-05-26, 10:29 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
1 Susitarti ir nustatyti bendrą tvarką/rekomendacijas naujai atvysktantiems žmonėms ir tiems kas juos kviečia
pateik bendrosios tvarkos apraso projekta, db net neturime ka svarstyti

2 Išplatinti šią informaciją visiems besiregistruojantiems ar net prie registracijos pridėti
galime tai padaryti...

3 Varžybų metu įvertinti kiek yra žmonių ir kas juos šefuos (savanoriškais pagrindais)
siulau tave paskirti atsakingu uz sita procedura, jei nebus norinciu sefuoti sefuosi pats

4 Po varžybų sukontaktuoti su dalyvavusiais naujokais ir gauti jų nuomonę, motyvuoti pratęsti veiklą
siulau tave paskirti atsakingu

Beje, grynai teoriškai. Koks dalyvių skaičius yra maksimalus dabartinėmis sąlygomis.
http://lftsa.lt/index.php/varzybos/reitingai


2016-05-26, 12:05 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
1 Susitarti ir nustatyti bendrą tvarką/rekomendacijas naujai atvysktantiems žmonėms ir tiems kas juos kviečia
pateik bendrosios tvarkos apraso projekta, db net neturime ka svarstyti


Gerai, aš surašysiu, ką galvoju, tačiau kaip labiau patyrusių organizatorių prašysiu pagalbos suformuluojant. Mums reikia labai paprastų kelių punktų, kaip dalyviai turi kviesti ir elgtis. Duokit dieną ir surašysiu.

3 Varžybų metu įvertinti kiek yra žmonių ir kas juos šefuos (savanoriškais pagrindais)
siulau tave paskirti atsakingu uz sita procedura, jei nebus norinciu sefuoti sefuosi pats


Net ne klausimas, kaip daug kartų sakiau aš be problemų pašefuosiu.

4 Po varžybų sukontaktuoti su dalyvavusiais naujokais ir gauti jų nuomonę, motyvuoti pratęsti veiklą
siulau tave paskirti atsakingu


Gerai, prašyčiau organizatorių suteikti priėjimą prie dalyvių registracijos duomenų.

Beje, grynai teoriškai. Koks dalyvių skaičius yra maksimalus dabartinėmis sąlygomis.
http://lftsa.lt/index.php/varzybos/reitingai


Blogai paklausiau. Kiek maksimaliai dalyvių vienose varžybose gali dalyvauti. Juk laikas, takeliai, prišaudymas ir panašiai turi savo ribas. Pvz ar 100 dalyvių galėtų būti?


2016-05-26, 1:21 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2013-06-10, 2:01 pm
Pranešimai: 97
Miestas: Elktrėnai
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Arle rašė:
kudikis rašė:
Aš manau, kad daugiausiai darbo populiarinime šio sporto yra pasiekę ir siekia RSŠA.


Galima placiau?


Plačiau būtų tai jų populiarinimas HFT kategorijos Marijampoles krašte ir ten jie kiek pažiūriu be varžybų visokiu briedu užsiima kas susiję su šaudymu orinukais.

P.s Stasai aš nemėtau jokių akmenų į niekeno daržą, nes LFTSA vadovybė ridena "Puntuko akmenį" Lietuvoje, o aš esu vienas iš jūsų narių :)


Paskutinį kartą redagavo kudikis 2016-05-26, 1:55 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



2016-05-26, 1:44 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2013-06-10, 2:01 pm
Pranešimai: 97
Miestas: Elktrėnai
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kendo30 rašė:

Blogai paklausiau. Kiek maksimaliai dalyvių vienose varžybose gali dalyvauti. Juk laikas, takeliai, prišaudymas ir panašiai turi savo ribas. Pvz ar 100 dalyvių galėtų būti?


kažkada kai perskaičiau airgunsų forumą skersai išilgai buvau radęs info, kad didziauses dalyvių skaicius varžybose buvo apie 70 ar apie 80.
Kendo30, pastebėjimas per tuos metus kuriuos aš dalyvauju varžybose, tai maksimalaus naujoku skaičius vienose varžybose yra buvęs gal kokie 5 žmonės.


2016-05-26, 1:53 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007