Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 1:23 pm



Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas 
Autorius Žinutė
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
2017-08-29d. įvyks neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas!

Renkamės prie įėjimo į UAB "Baltic Arms" ginklų parduotuvę (Konstitucijos pr. 12, LT-09308, Vilnius).
Rinktis galima nuo 17:45 iki 18:00 val.


Susirinkimo dienotvarkė:

1.Susirinkimo pirmininko ir sekretoriaus rinkimai.
2.Susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas.
3.Svarstymas dėl LŠLTA narių A. Tursko ir A. Abromavičiaus pašalinimo iš LŠLTA narių dėl LŠLTA įstatuose nurodytų nuostatų pažeidimų (remiantis LŠLTA įstatų straipsniu 5.5.1)


LŠLTA Valdyba

_________________
LFTSA valdybos narys


2017-08-03, 2:57 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Sveiki,

mano manymu čia kažkokia audra stiklinėje. Iš tokio menkniekio tokia problema išpūsta. Nei LFTSA vardas pažemintas, nei kažkokas apgautas.

Niekaip nesupratu kokia prasmė daryti susirinkimą, kai beveik 100% nebus kvorumo. Jei dėl tokių dalykų grąsinsim išmesti iš narių - tuoj visai nei vieno nebus.

Taip mūsų mažai ir naujų žmonių nėra, gal dėl to taip jautriai į viską reaguojam.


2017-08-05, 5:36 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-02, 4:20 pm
Pranešimai: 60
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
5.5. Narys gali būti pašalinamas iš asociacijos tik visuotinio narių susirinkimo sprendimu:
5.5.1. jeigu nario elgesys yra netinkamas, kenkia asociacijos garbei, daro materialinę žalą, nesiderina su moralės normomis, pažeidžia asociacijos įstatus, Lietuvos Respublikos įstatymus ar kitus teisės aktus;

Matau, kad susirinkimas dėl narių pašalinimo. Tikrai rimta ir mūsų organizacijoje tai neeilinis įvykis. Tikiuosi šį žingsnį inicijavę asociacijos nariai tinkamai apsvarstė ir suvokia procedūrą. Tai ne "nario elgesio svarstymas" ar pan., tai kur kas rimčiau. Baudžiamąją teisę taikančios institucijos Lietuvoje turi kraštutinę poveikio priemonę- laisvės atėmimą iki gyvos galvos. O tokia organizacija kaip mūsų- nario pašalinimą. Ar klystu? Didesnės nuobaudos nėra. Pradėta ši procedūra pasvėrus, kad nariai padarė atitinkamo masto pažeidimą? Jeigu kalba tik apie pasigyrimą feisbuke... Pritarčiau, kad ten gal būt buvo informacija, kurią buvo galima suprasti netinkamai, kad galėjo nemaloniai kažkas pasijusti. Ar yra kas nors daugiau, tokio rimto ir svaraus, kad reiktų užkurti šitą kombainą? Jeigu ne- iš patrankų šaudom į žvirblius.

Neturiu feisbuko, bet girdėjau, kad ten nuotrauka "trys Audriai". Taigi dėkot reikia ir sveikint- normaliai sušaudėm! O ne grasint išmetimais. Ar jūs jaučiat koks pasveikinimas- sušaudėt normaliai, grįžot, tai dabar mes jus išmesim. O gal aš klystu? Gal LFTSA ne šaudymo klubas? Pritariu- kažkas kažką padarė netinkamai- taip, turi būti diskusija, pasmerkimas, atsiprašymas ir t.t. Bet be jokios diskusijos grasinti išmetimais, jau yra karščiavimasis.
Žodžiu, karščiavimosi ne kaip pas lietuvius, o kaip pas kokius pietiečius.

Mano, kaip nario viešas klausimas: kas inicijavo ir kokiu pagrindu narių šalinimo procedūrą?
Ar suformuluoti konkretūs kaltinimai? Savaime suprantama, jie turi būti pateikti tiems "metamiems" iki posėdžio, nes net patiems žiauriausiems žmogžudžiams ir prievartautojams suteikiama galimybė gintis, pasiaiškinti.


2017-08-08, 3:10 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-02, 4:20 pm
Pranešimai: 60
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Ačiū visiems atsakiusiems. Pagarba ir dėmesys kiekvienam, net ir menkiausiam nariui, yra mūsų organizacijos stiprioji pusė, mus išlaikanti tvirtoje bendrystėje.
Išsiaiškinau, kad feisbuke nuotrauka ne "trys Audriai" :) Džiaugiuosi, nes nesu vienas iš įtariamųjų. Tada anuos du Audrius galim mest! JUOKAUJU.


2017-08-10, 9:30 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-08-28, 8:37 pm
Pranešimai: 91
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
atvirai-nesamones darot.kazkam labai uzgautos ambicijos? kas tas yra? as suprasciau kad meta mane del kazko,bet situ Audriu.... nu biski karsta buvo tai pasikarsciavot,dabar tuoj atves orai galvos irgi ir manau bus kaip buve.nebukim jaunos mergaites kurios geitai isizeidzia,as asmeniskai taip matau si reikala.


2017-08-10, 4:41 pm
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Ačiū visiems susirinkusiems vakar, bet deja..
Susirinkimas neįvyko dėl dalyvių stokos. (susirinko 9 žmonės)
Apie pakartotinio neeilinio visuotinio narių susirinkimo datą ir vietą bus pranešta iš anksto.

_________________
LFTSA valdybos narys


2017-08-30, 11:45 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-02, 4:20 pm
Pranešimai: 60
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
O tai vis dėl to, kokius klausimus turėjote spręsti? Prieš susirinkimą bendravau su Stanislavu el. paštu- sakė dėl A.Tursko ir A.Abromavičiaus atleidimo nespręs. Dėl ko tas susirinkimas buvo ir dėl ko bus naujas? Kažko nesuprantu.


2017-08-31, 10:38 am
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Audrius rašė:
O tai vis dėl to, kokius klausimus turėjote spręsti? Prieš susirinkimą bendravau su Stanislavu el. paštu- sakė dėl A.Tursko ir A.Abromavičiaus atleidimo nespręs. Dėl ko tas susirinkimas buvo ir dėl ko bus naujas? Kažko nesuprantu.



Audriau visa reikiama informacija ir atsakimai i tavo klausimus yra susirinkimo skelbime.

Cituoti:
Prieš susirinkimą bendravau su Stanislavu el. paštu- sakė dėl A.Tursko ir A.Abromavičiaus atleidimo nespręs.


Jeigu kalba eina apie mane tai tada prašau paviešink mūsų susirašinėjimą el paštu čia, kad neklaidinti žmonių! įdomu pasidarė kada aš tau sakiau "...........dėl A.Tursko ir A.Abromavičiaus atleidimo nespręs"

_________________
LFTSA valdybos narys


2017-08-31, 11:36 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-02, 4:20 pm
Pranešimai: 60
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Atsiprašau, gal ne taip supratau. Aš juk išdėsčiau argumentuotai el paštu savo nuomonę dėl Audrių atleidimo, o Tavo atsakymas buvo: "Labas rytas, Nei aš nei valdyba šitų klausimų nesprendžiam, jeigu nori kažką įtakoti turi dalyvauti susirinkime."

"Nesprendžiat" , tai supratau, kad bus nagrinėjami kiti klausimai. Parašiau pasitikslint- Tu nieko neatsakei. Ką man galvot?


2017-08-31, 12:19 pm
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Man atrodo ir skelbime ir mano atsakyme viskas aiškiai parašyta.
Aš neturi nei laiko nei noro virtualioms -beprasmėms diskusijoms, tam ir yra organizuojamas susirinkimas.

Tu išdėstei man savo nuomonę (kaip man pasirodė bandydamas įtakoti susirinkimą, netgi grasindamas apie kažkokį neteisėtą persekiojimą ir autoritarizmą...) Aš prašiau paviešinti mūsų susirašinėjimą, o ne tik mano atsakymą, jeigu kažkam iš narių pasirodys kad kažkas ten gali būti neaiškaus gal tau paaiškins, aš nežinau ir neturiu daugiau ką tau pasakyti ir nenoriu kartotis.

_________________
LFTSA valdybos narys


2017-08-31, 1:14 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-02, 4:20 pm
Pranešimai: 60
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Su visa pagarba- aš niekam negrasinau ir neįtakojau, o išdėsčiau savo nuomonę. Prisimink- yra taip buvę prieš susirinkimus, juk pats dar mano nuomonę esi viešai perskaitęs per susirinkimą. Kuo šitas atvejis skiriasi? Leidžiu sau tokią prabangą - turėti nuomonę. Neturiu ką slėpti, jei prašai, įkeliu čia. Kurioje vietoje grasinimas?

"Labas,
Susirinkime nedalyvausiu, tad noriu bent tokia forma išsakyti nuomonę. Aš taip ir nežinau, dėl ko tiksliai tas A.Abromavičiaus ir A.Tursko svarstymas, bet spėju, kad dėl to, kad A.Turskas feisbuke parašė, kad Europos čempionatą laimėjo Field target shop komanda. Jeigu dėl šito- matau, kad toks pareiškimas yra pernelyg kategoriškas ir netiesa (tiesa, kad Lietuvos komandoje buvo minėtos komandos narių) ir galėjo įžeisti likusius Lietuvos komandos narius. Žala yra moralinio pobūdžio ir ją patyrė kiti komandos nariai. Aš neįsižeidžiau, iš manęs medalio neatėmė, laikau tai jaunatviška klaida, netaktu. Ar patyrė žalą LFTSA? Manau, kad tiesioginės žalos nepatyrė- ji daugiau išvestinė, iš savo narių atstovavimo. Gaunasi, kad konfliktas daugiau tarp komandos narių. Jeigu kalbama apie LFTSA įstatų pažeidimą, spręstinas klausimas, kaip tokie veiksmai nukreipti prieš asociaciją? Turbūt, kad niekaip. Tai labiau nekorektiška reklama kitų sąskaita. Manyčiau, kad tai laikytina neetišku elgesiu, už kurį skirtinos adekvačios reagavimo priemonės: elgesio neetišku pripažinimas, įspėjimas vengti tokių pareiškimų, apsiribojimas svarstymu. Kalbant apie A.Abromavičių, jis svarstytinas tuo atveju, jeigu minėtas pareiškimas feisbuke buvo su juo suderintas ir turėjo kažkokią jo valios išraišką. Taip, aš mačiau, kad A.Abromavičius viešai forume gynė A.Turską. Gyniau ir aš, buvo ir kitų. Jeigu jis svarstomas tik už vienos iš besiginčijančių pusės palaikymą - toks persekiojimas yra neteisėtas ir kvepia autoritarizmu.
Spendžiant bet kokios atsakomybės klausimą visada atsižvelgiama į pažeidėjo asmenybę. A.Abromavičius pernykštis čempionas, A.Turskus- akivaizdžiai kylanti žvaigždė. Sutinku- nuopelnai neleidžia elgtis kaip nors neteisėtai ir neetiškai, tačiau tokių žmonių šalinimas mažintų konkurenciją FT2 kategorijoje. O tai yra didelis blogis, jeigu mes dar ketiname ateityje išlaikyti tokį FT2 lygį. Reziumuojant: aš už tai, kad pats faktas (jeigu tokia kaltinimo esmė, kokią esant aš spėju) būtų pripažintas neetišku elgesiu ir siūlau apsiriboti svarstymu (tai yra, aš prieš A.Tursko ir A.Abromavičiaus šalinimą iš LFTSA narių).
P.S. Rasčiau ir daugiau svarstytinų buvusio čempionato klausimų. Bet aš nesu tiek jautrus, kad reikalaučiau šalinimo iš asociacijos ar pan. Paklausk kaip per varžybas elgėsi Konstantinas.
Pagarbiai,
Audrius

2017 m. rugpjūčio 29 d. 08:47, Stanislav <stanislav@lftsa.lt> rašė:
Labas rytas,

Nei aš nei valdyba šitų klausimų nesprendžiam, jeigu nori kažką įtakoti turi dalyvauti susirinkime.

Pagarbiai,
Stanislavas
Labas rytas,

Tai aš vėl kažką pražiūrėjau.. Nespręsit dėl narių atleidimo? Pasikeitė dienotvarkė? Kokius klausimus spręsit?

Pagarbiai,
Audrius


2017-08-31, 1:46 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-01, 3:00 pm
Pranešimai: 126
Miestas: Vilnius,Lithuania
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Audrius rašė:
"Labas,
......
.....
P.S..... Paklausk kaip per varžybas elgėsi Konstantinas.
Pagarbiai,
Audrius


Sveiki,
Noriu, kad Audrius Ažukas pilnai pateiktu savo mintis šio klausimų.
Ar čia vel eilinė "provokacija"?


2017-09-04, 9:01 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-02, 4:20 pm
Pranešimai: 60
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Taigi vakar buvom susitikę, ko neklausei? Neatsimeni ar šiaip nekritiškas savo elgesiui?


2017-09-04, 3:23 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-01, 3:00 pm
Pranešimai: 126
Miestas: Vilnius,Lithuania
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Sveiki, Audrius
Vakar dar neperskaitau tavo posto, sorry tik siandien pamaciau. Kritika visada priimtina ir tolerojama. Bet labai noriu tavo 'versijos' ka blogo as padariau. Atrodo jau subrendes vyras ir gali tiesiai sviesiai parasyti o ' vilkinti zodzius i vata'.


2017-09-04, 8:36 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-02, 4:20 pm
Pranešimai: 60
Standartinė Re: Skelbiamas neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
Tu teisus. Būtent - subrendęs vyras. Būčiau jaunas ir karštakošis - po antros dienos varžybų būčiau užnešęs per ausį :)
Kadangi pats nemažiau subrendęs, jeigu dar nepraeis noras būti "durnių įjungusiu", prieik per varžybos ir paklausk.


2017-09-06, 8:30 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.   [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007