Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 1:38 pm



Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
 Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume 
Autorius Žinutė

Užsiregistravo: 2011-06-09, 2:46 pm
Pranešimai: 49
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Mariau, kodėl nuspręsta apmokestinti skelbimus airguns.lt forume? Daug tų čia prirašei, bet aš taip ir ne supratau. Gal dėl to kad Lftsa žlugdo Ft ir Hft, ir žmonės važiuodami į mūsų varžybas prie to prisideda? Ar dėl to kad Lftsa ne gali organizuoti Lietuvos siluetų čempionatą, o rssa Lietuvos Hft, br čempionatą? Ar dėl to kad Lftsa, nieko nepadėjo Orinukui? Ar viskas dėl pinigų? Kiek kainuoja(Eur) skelbimas airguns.lt forume? 5 žmonės į varžybas, tai spėju 50Eur?

P.s.: Lftsa žlugdo Ft ir Hft? Šiemet buvo organizuotas vienas iš geriausių visų laikų Ft pasaulio čempionatas Lietuvoje. Padarytas milžiniškas darbas, leidimai, pakvietimai, įstatymo pakeitimas, ir daug kitų darbų. Žmonės aukojo savo laisvalaikį, kasmetinės atostogos, kai kurie ir darbo laika. Naivu tikėtis, kad žmonės kurie tiek daug įdėjo į FT populiarinimą Lietuvoje, paspaus tau ranka už tavo pasisakymus.


2016-02-18, 12:14 am
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Zalias7, 2014.10.12-22:10:25 »

Cituoti:
Dar patrukdysiu :)
Toks durnas klausimas, ar imanoma nebunant LFTSA nariu bus dalyvaut FT 2015 pasaulio cempionate ?
zalias7



Arle 2014.10.15-09:09:27

Cituoti:
Sveikas,
Imanoma



Zalias7, 2014.10.15-22:10:25 »

Cituoti:
Tada liuks, prisimink mane kada ten bus rasymas, galiu ir us komanda cia kaip lftsa nuspres. As lyk ruosiaus vel stoti i ltfsa (jei priimtu) , bet ateinancia vasara kruvos darbu nelabai bus laiko treniruotis ir tik, kad speciau sudalyvaut varzybose, o moket 300lt. del to, kad sudalyvaut pasaulio cempionate kaskaip nelogiska. Galu gale naryste vel kaskokiu isipareigojimu duoda, o tu isipareigojimu pas mane ir taip iki kaklo :)

_________________
LFTSA valdybos narys


2016-02-18, 9:04 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-02, 10:04 am
Pranešimai: 107
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Sveiki vyrai.

Visų pirma, Siūlau pamiršti visus įžeidinėjimus.

Esmė- Airguns.lt darosi komercinis projektas ir už savo paslaugas prašo užmokesčio.
Tai normalu. Tokie laikai.
Mums reikia spręsti. Norim/galim pirkti tą paslaugą ar ne.
Aš balsuočiau NE.

Reikia suprasti ir Mariju arba Orinuką. Jam kainuoja išlaikyti forumą.
Kadangi man Airguns.lt buvo suprantamas kaip visus airgunerius vienijantis forumas, o visi kiti klubai turi savo atskirus forumus, tai aš sutikčiau tokį forumą remti kažkokiais visų klubų įnašais.
Jei Airguns virsata komerciniu leidiniu, kuris atstovaus tik Orinuką, tada mano nuomonė tokia. Neremiame. ir reklamos šiame forume neperkame.

Noriu palinkėti LFTSA ir kitiems forumams nenueiti tokiu komerciniu keliu.

Tai rašau be jokio pykčio ir nenorėdamas kažko įžeisti.
p.s.
Airguns forume mano parase yra LFTSA pavadinimas.

Ar privalau jį ištrinti? Ar tai kažkas padarys?


2016-02-18, 2:10 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-05, 4:41 pm
Pranešimai: 84
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Sveiki,
Tikrai bandziau isigilinti i tai, ka parase Marius. Sorry, lietuviu kalba man nera gimtoji, gal todel beveik nieko nesupratau. Na kiek supratau, Marius siulo apsvarstyti galimybe moketi uz skelbimus airguns forume.
As asmeniskai pries. Bet is kitos puses, kiek supratau: airguns forumas, saudykla Kaisiadoryse kainuoja, ir taip gal (dar karta kartoju "gal") Marius noretu sumazinti savo asmenines islaidas.
Manau, Marius padare klaida pateikdamas si pasiulyma rastu, kuo supykde dauguma airguneriu. Toks komercionizavimas (grubokas) tikrai neprisideda prie airguns populiarinimo Lietuvoje ir tikrai nevienija. Bet, siek tiek pazinodamas Mariu, nemanau, kad jis noretu kazkaip pakenkti ar supykditi visuomene. Manyciau, tikroji jo rastisko pasiūlymo prasme yra siek tiek iskreipta. Pateikimo stilius nera visai aiskus (gal tik man). Todel siulau paprasciausia varianta: LFTSA, Orinuka, LSSA vadams asmeniskai susitikti, pasikalbeti ir aptarti visus galimus bendradarbiavimo variantus. Tada gal taptu aiskesne Mariaus intencija ir jo mintys siuo klausimu. Jus gi pazistate Mariu jau apie 10 metu. Nejaugi jums atrodo, kad jis nori visus išskaidyti? Ir taip musu mazai.

p.s.
del pasaulio cempionato Lietuvoje taip pat ne visai supratau... Mes gi visi, kas saude, mokejome po 150 eur. Gal Marius ka kita turejo omeny?


2016-02-18, 10:49 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2012-02-13, 8:03 pm
Pranešimai: 1
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Isiterpsiu i diskusija.
Reklama,pinigai dar kazkokios nuoskaudos spaudzia Mariui smegenis.
Tarkim te klubai moka sutarta kaina uz ale "reklama" Kur abejoju ar to isvis reikia siais laikais,visi rimtesni airguneriai seka naujienas visur.
Bet nesuprantu vieno,dalyko.
Airguns forume idejau nuoroda i RSSA organizuojamas varzybas ir tiesiog uzklausiau gal atsirastu pakeleiviu norinciu i jas vaziuoti.
Mano postas buvo istrintas ir dar gavau velniu,neva cia jau kito klubo reklama :shock: Mariau kodel???Nori euro uz tai?
Nereikalingas man toks forumas...Cia jau ne Airguns populiarinimas o naikinimas :mrgreen:
Iseina taip,kad noredamas susirast pakeleiviu kelionei i varzybas kur ne taip arti man vaziuot (beveik 300 km iki Marijampoles ir tai i viena puse) dar privalesiu susimoket uz"reklama"
Nemokesiu ne cento,intelektualiniu darbu nedarysiu :) ...

Ps.Zalias,geriau apmokestink postus,Berazumis maziau spamins :mrgreen:
Serdcem ciuju cia ne pinigai pagrindinis reikalas.


2016-02-19, 12:16 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Juokingiausia, kad daugiausiai "barasi" tie kas is airguns.lt "isitryne/pasisalino" :roll:

Nesitikejau, kad nuomones bus vienodos, niekada nebuna 100% visiems gerai, ne mes tokie gyvenimas toksai :). Iki susitikimo varzybose ;)


2016-02-22, 8:58 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007