www.lftsa.lt/forumas
http://www.lftsa.lt/forumas/

LFTSA Lietuvos FT ir HFT čempionatas 2016
http://www.lftsa.lt/forumas/viewtopic.php?f=8&t=370
Puslapis 11

Autorius:  xatabyc [ 2016-03-08, 10:12 am ]
Pranešimo tema:  LFTSA Lietuvos FT ir HFT čempionatas 2016

Gerbiamieji draugai, kolegos šauliai bei visi kiti prijaučiantys ir mėgstantys šaudymą pneumatiniais ginklais. Lietuvos Šaudymo į Lauko Taikinius Asociacija, toliau LFTSA, kviečia visus dalyvauti 2016 metais organizuojamame „LFTSA Lietuvos Field target ir Hunting Field target“ čempionate.

Čempionato formatas
Čempionatą sudarys 5 etapai iš kurių 4 įskaitiniai;
„Field Target“ rungtyje bus šaudoma pagal tarptautines WFTF 2016 metų taisykles FT1 ir FT2 kategorijose;
„Hunting Field Target“ rungtyje bus šaudoma pagal LFTSA HFT 2016 metų taisyklių redakciją, „Open“, „Recoil“, „Standart“ ir „Junior“ kategorijose.

Kiekvieno etapo metu visi dalyviai galės įrodyti savo meistriškumą ir gauti tai patvirtinantį atminimo ženkliuką dalyvaudami „Auksinės kulkos“ rungtyje. Be to visų šaudymo klubų atstovai galės varžytis komandinėje įskaitoje.

Varžybų kalendorius
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad LFTSA organizuojamos varžybos dažniausiai vyksta kariniuose poligonuose, kuriuose aktyviai vykdomos tarptautinės pratybos apie kurias negalime žinoti iš anksto, todėl čia pateikiamos varžybų datos yra preliminarios. Mes dėsime visas pastangas, kad pateiktas varžybų kalendorius nesikeistų, bet to garantuoti negalime.
Gegužė
05.22 – 1 etapas lauko sezono atidarymas;
Birželis
06.19 arba 06.05 – 2 etapas;
Liepa
07.02-03 – 3 etapas (jungtinės varžybos);
Rugpjūtis
08.14 – 4 etapas;
Rugsėjis
09.04 – finalinis 5 etapas, lauko sezono uždarymas.

Varžybų mokesčiai
Jauniams iki 16 metų varžybos nemokamos;
Moksleiviams virš 16 metų, studentams, neįgaliesiems, pensijinio amžiaus žmonėms visoms tą dieną rengiamoms (FT/HFT, komandinės įskaitos ir auksinės kulkos) rungtims – 3 EUR;
Visiems kitiems dalyviams – 15 EUR ;
Komandinės įskaitos komandos nario mokestis – 3 EUR;
Auksinės kulkos rungties dalyvio mokestis – 3 EUR (netaikoma jeigu dalyvaujama komandinėje įskaitoje);
Pirmą kartą dalyvaujantiems LFTSA FT/HFT čempionate pirmosios varžybos nemokamos.

Jei Jūs naujokas ir dar nespėjote įsigyti pneumatinio ginklo – nebėda. LFTSA suteiks galimybę neatlygintinai pasinaudoti asociacijos ginklu HW57 7,5J su optiniu taikikliu Nikko Stirling 3-9x42.

Taip pat kviečiame atvykti ir tuos kurie dar tik ruošiasi dalyvauti tokiose varžybose. Atsakysime į visus Jūsų klausimus. Supažindinsime su varžybų eiga, paaiškinsime stojimo į LFTSA ir pneumatinių ginklų įsigijimo tvarką. Atvykite ir puikiai praleiskite laiką gamtoje (svečiams, nedalyvaujantiems rungtyse, dalyvavimo mokestis netaikomas).

ČEMPIONATO APDOVANOJIMAI
Šiais metais be tradicinių apdovanojimų LFTSA pirmą kartą suteiks unikalią galimybę visiems šauliams varžytis dėl pagrindinių apdovanojimų

AIR ARMS TX200
WEIHRAUCH HW97K

Luxury cases“ dėklų ginklams ir kitų tokių gamintojų kaip Gamo, Buffalo River, FlippTarget vertingų prizų.

Papildomai visiems dalyvaujantiems čempionate LFTSA kartu su UAB „BalticArms“ suteiks puikią galimybę įsigyti JSB produkciją su 25% nuolaida.

Ruošiantis čempionatui galimi nežymus pasikeitimai nuo čia pateiktos informacijos. Apie tokius pasikeitimus ir kitas naujienas informaciją rasite mūsų puslapyje www.lftsa.lt arba čia. Mielai atsakysime į Jūsų klausimus.

Autorius:  kudikis [ 2016-05-12, 7:41 pm ]
Pranešimo tema:  Re: LFTSA Lietuvos FT ir HFT čempionatas 2016

Noreciau kulkeliu 3vnt. JSB exact 4,52

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/