Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 9:00 pm



Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 Dėl LFTSA stojimo į WRABF 
Autorius Žinutė
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Sveiki visi,
Noriu padiskutuoti vienu svarbiu, aktualiu visiems BR mėgėjams, klausimu. Kaip žinia LFTSA buvo pasirengusi stot į pasaulinę šaunamųjų ir pneumatinių ginklų benshresto federaciją WRABF. Šis įstojimas atvertų galimybę Lietuvos šauliams dalyvauti pasauliniuose BR renginiuose - tokiuose kaip pasaulio čempionatas ir neakivaizdinis (paštu) pasaulio čempionatas.
Šiandien buvau Marijampolėje, NSA Arsenalo organizuotose BR varžybose. Pokalbyje su NSA prezidentu Jonu Kyga išaiškėjo, kad jų ketinimai buvo tokie patys - stot į WRABF. Problema tame, kad WRABF Lietuvą galį atstovauti tik vienas juridinis asmuo iš mūsų šalies.
Pats buvau linkęs neatsižvelgt į NSA ketinimus ir laikytis pozicijos "kas pirmas tas ir laimi". Galų gale šis sportas man labai svarbus ir nenorėjau paleisti "vadžių" iš savo rankų.
Bet pono Jono argumentai išsakyti man vėliau telefonu privertė susimastyti. Jonas priminė, kad WRABF yra ne tik pneumatinių, bet ir šaunamųjų ginklų sportą vienijanti organizacija. Be to NSA ruošia šiam sportui pritaikytą tirą (bus ir 50m distancija). Taip pat jo žodžiais jie visokeriopai skatins šios sporto šakos plėtra Lietuvoje.
Ką manote? Ar mums (LFTSA) svarbi tą narystė pasaulio federacijoje?

Asmeniškai aš jau abejoju. Mes tikrai negalėsime organizuoti BR šaunamaisiais! o žmonės iš NSA lyg ir pasiryžę tai daryt.
Gal verta skirt likusias jėgas HFT? Stot į pasaulio HFT asociaciją mes jau kaip ir apsisprendėm tai ir vystykim toliau šią kryptį.

Prie diskusijos prašau prisijungti ir poną Joną. Kviečiu Joną išsakyti savo argumentus ar pataisyti tai ką aš parašiau, gal aš neteisingai ką supratau.

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-01-30, 7:32 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-05, 4:41 pm
Pranešimai: 84
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
siulau palikti NSA ta reikala...


2011-01-31, 12:08 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-01, 3:00 pm
Pranešimai: 126
Miestas: Vilnius,Lithuania
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Mano pasiūlimas:
1.Įtraukti ši klausima į kasmetinė LFTSA susirinkimo dienotvarkę.
2.Gauti iš NSA oficialų raštą (galima ir 'e-mail'o budų), kur bus aprašyta "benchrest"o vizija Lietuvoj.
3. Priimti sprendimą visuotiniu nariu balsavimo budų.


2011-02-01, 8:10 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-01-30, 9:00 pm
Pranešimai: 5
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Burbulas rašė:
Sveiki visi,
Noriu padiskutuoti vienu svarbiu, aktualiu visiems BR mėgėjams, klausimu. Kaip žinia LFTSA buvo pasirengusi stot į pasaulinę šaunamųjų ir pneumatinių ginklų benshresto federaciją WRABF. Šis įstojimas atvertų galimybę Lietuvos šauliams dalyvauti pasauliniuose BR renginiuose - tokiuose kaip pasaulio čempionatas ir neakivaizdinis (paštu) pasaulio čempionatas.


Kai mes buvome Aukštaitijos čempionate, kalbėdami su LFTSA nariais, išgirdome susirupinimą , kaip bus kai dvi organizacijos dubliuos Lietuvoje veiklą? Mes sakėme - vietos po saule ir veiklos užteks visiems. Kad nesidubliuotų FT veikla, mums buvo siūloma užsiimti HFT ir BR, nes LFTSA atstovauja Lietuvą FT srityje (netgi pavadinimas su FT siejamas) ir negali atstovauti HFT... Tai mes ir nuėjome ta linkme, pasirinkome stoti į WRABF ir atstovauti HFT.

Burbulas rašė:
Šiandien buvau Marijampolėje, NSA Arsenalo organizuotose BR varžybose. Pokalbyje su NSA prezidentu Jonu Kyga išaiškėjo, kad jų ketinimai buvo tokie patys - stot į WRABF. Problema tame, kad WRABF Lietuvą galį atstovauti tik vienas juridinis asmuo iš mūsų šalies.
Pats buvau linkęs neatsižvelgt į NSA ketinimus ir laikytis pozicijos "kas pirmas tas ir laimi". Galų gale šis sportas man labai svarbus ir nenorėjau paleisti "vadžių" iš savo rankų. Bet pono Jono argumentai išsakyti man vėliau telefonu privertė susimastyti. Jonas priminė, kad WRABF yra ne tik pneumatinių, bet ir šaunamųjų ginklų sportą vienijanti organizacija. Be to NSA ruošia šiam sportui pritaikytą tirą (bus ir 50m distancija). Taip pat jo žodžiais jie visokeriopai skatins šios sporto šakos plėtra Lietuvoje.
Ką manote? Ar mums (LFTSA) svarbi tą narystė pasaulio federacijoje? Asmeniškai aš jau abejoju. Mes tikrai negalėsime organizuoti BR šaunamaisiais! o žmonės iš NSA lyg ir pasiryžę tai daryt.


Pagarba, Andriau, dėl BR atstovavimo LFTSA rašto siuntimo į WRABF sustabdymo. Andriau o jums ir nereikia paleisti "vadžių" iš savo rankų - tapkite NSA "Arsenalas" nariu, tikiuosi LFTSA tam nepriestaraus? Stoti į WRABF pasirinkima mums lėmė ir tai jog ši federacija vienija organizacijas šaudančias ne tik pneumatiniais, bet ir šaunamaisiais ginklais. LFTSA stodama i WRABF užkirstų kelią dideliai daliai Lietuvos šaulių bendruomenės narių, šaudančių šaunamaisiais ginklais.
Rudeni suorganizavome FT/HFT varžybas "Suvalkijos kubas" (šiais metais taip pat bus rengiamos FT/HFT varžybos "Suvalkijos kubas" bei dar keletas varžybų) ir ieškojome patalpų ir teritorijos rimtai užsiimti BR renginių organizavimu (šiuo metu naudojamės 25 m ir ruošiamės 50 m šaudyklą isirengti, deriname 2 sutartis šaudyti poligone). Ruošiamės stoti į tarptautines (HFT ir BR) organizacijas norėdami atverti platesnes galimybes Lietuvos šauliams dalyvauti pasaulinėse varžybose ir populiarinti šias pneumatinio sporto šakas o BR ne tik pneumatiniais, bet ir šaunamaisiais ginklais, nes mūsų asociacija vienija ne tik pneumatikus, bet ir šaunamaisiais ginklais šaudancius.

Burbulas rašė:
Gal verta skirt likusias jėgas HFT? Stot į pasaulio HFT asociaciją mes jau kaip ir apsisprendėm tai ir vystykim toliau šią kryptį.
Prie diskusijos prašau prisijungti ir poną Joną. Kviečiu Joną išsakyti savo argumentus ar pataisyti tai ką aš parašiau, gal aš neteisingai ką supratau.


Mus čia gerokai nustebinote, LFTSA yra FT atstovaujanti organizacija ir ketina tapti BR ir HFT atstovais, mes tikriausiai praleidome šį faktą kažkur LFTSA oficialioje informacijoje ir pneumatikų forumuose?... Prieš kelis mėnesius buvo kalbama kitaip ir NSA "Arsenalas" siūloma imtis šios sporto šakos ir ją kelti į pasaulinį lygmenį, pasirodo jau dabar LFTSA FT sutartys neprieštarauja tapti ir HFT atstovais...

Gal ne vietoje :oops: , bet atsiliepiam į Arle kvietimą ir atsakysime čia į Andriaus klausimą bei pateiksime pradžiai keletą pasiūlymų.
Arle rašė:
2011m visuotinis LFTSA nariu susirinkimas
.....Man neduoda ramybes vienas ir turbut svarbiausias dabar klausymas tai pasaulio cempionatas 2012 metais Lietuvoje,kadangi mes turim duoti atsakyma WFTF jau artymiausiu metu pravedam ar atsisakom. As kazkada jau bandziau ta klausyma pakelti Airguns forume bet reakciajos jokios nesulaukiau, bet pastoviai vienoj ar kitoj temoje praslinksta zinute tipo "tikymes kad Lietuvoje ivyks pasaulio cempionatas"......
Pats jis tikrai neivyks, ir 2 ar 3 zmones jo tikrai nesuorganizuos.... pasakyti kad neturim galymibiu ar istatymas trugdo ir atsisakyti labai lengva bet mano nuomone mes turetume ivertinti savo galimybes ir pabandyti ji pravesti!
Na aisku cia kolkas tik mano nuomone ir jeigu mano vieno tokia nuomone tada tikrai cempionato nepravesime, taip kad siulau siuo klausymu pagalvoti ir issakyti savo nuomones, beto manau prie sito reikalo turetu ar galetu prisijungti ne tik LFTSA nariai bet ir visi prijauciantis FT kurie noretu betkaip padeti...

Taip pat ir pokalbyje su Andriumi Kairiu, mūsų buvo paklausta ar mes prisidėsime prie FT pasaulio čempionato organizavimo Lietuvoje? Taip, nors mes ir labiau į HFT orientuojamės, bet mes kuo galėsime prisidėsime prie pasaulio FT čempionato 2012 m. rengimo Lietuvoje, nes gal būt mūsų amžiuje tokio renginio Lietuvoje jau daugiau nebebus... Čia reikia visiems imtis renginio - kaip už tėvynę!
Pasiūlymai LFTSA:
1.
2. Naudokime suvienodintas FT/HFT/BR taisykles ir taškų skaičiavimą Lietuvoje rengiamuose čempionatuose;
3. Padarykime bendrą Lietuvos šaulių reitingavimo sistemą ir visose rengiamose varžybose į ją užskaitykime rezultatus, tada turesime tikrai objektyvią informaciją apie geriausius Lietuvoje šaulius ir Lietuvą galės atstovauti iš tikro geriausieji šauliai;
4. NSA "Arsenalas" rekomenduoja atstovauti Lietuvą tarptautinio lygio varžybose geriausiems šauliams pagal reitingą;
5. Derinkime bendrai, kiekvienais metais, varžybų grafikus, atsižvelgiant pirmiausia į pasaulio čempionatą ir tarptautinių varžybų išdėstymą, nusistovėjusių tradicijų čempionatus (Morsko, "Baltic cup" ir kitus...);
6. Surašyti pastebėjimus dėl pasaulio čempionatų rengimo tvarkos, privalumus ir trūkumus, kuriuose buvo dalyvauta, tai padės įvertinti ir eliminuoti trūkumus (būtų gerai jei visi surašytu kurie dalyvavę yra).
7. Pasverti galimybes surengti FT čempionatą bendromis visų jėgomis.


2011-02-02, 8:04 pm
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Cituoti:
Kai mes buvome Aukštaitijos čempionate, kalbėdami su LFTSA nariais, išgirdome susirupinimą , kaip bus kai dvi organizacijos dubliuos Lietuvoje veiklą? Mes sakėme - vietos po saule ir veiklos užteks visiems. Kad nesidubliuotų FT veikla, mums buvo siūloma užsiimti HFT ir BR, nes LFTSA atstovauja Lietuvą FT srityje (netgi pavadinimas su FT siejamas) ir negali atstovauti HFT... Tai mes ir nuėjome ta linkme, pasirinkome stoti į WRABF ir atstovauti HFT.


Sveiki, nu visu pirma sveikinu Jus ikurus Arsenala! kolkas pazistu tik neakivaizdiziai bet tikuosi kada susipazinsim visi gyvai :)

Dabar kas liecia BR ir HFT.
1. butu idomu suzinoti su kuo konkreciai is LFTSA nariu kalbejot ir kas cia taip buvo igaliotas kalbeti LFTSA vardu ir siulyti Jums uzsiimti HFT ir BR? pirma karta tokias nesamones girdziu!
Taip istikruju kaikuriu LFTSA nariu bei valdybos iniciatyvos deka nusprendem istoti i BR ir HFT pasaulio asociacijas. Po pokalbio su Andrium del BR'o pristabdem reikala nes istikruju jeigu Jus norit ir apsiimsit sitos veiklos taip rimtai kaip sake mums Andrius tai tik Valio! ir mes tikrai galvojam kad visi LFTSA nariai palaikis sita sprendima. (aptarsim sita klausyma per LFTSA visuotini nariu susirinkima)[/color]


Cituoti:
Mus čia gerokai nustebinote, LFTSA yra FT atstovaujanti organizacija ir ketina tapti BR ir HFT atstovais, mes tikriausiai praleidome šį faktą kažkur LFTSA oficialioje informacijoje ir pneumatikų forumuose?... Prieš kelis mėnesius buvo kalbama kitaip ir NSA "Arsenalas" siūloma imtis šios sporto šakos ir ją kelti į pasaulinį lygmenį, pasirodo jau dabar LFTSA FT sutartys neprieštarauja tapti ir HFT atstovais...


Nesuprantu kas jus taip nustebino? :shock: . LFTSA nuo pat pirmu dienu organizuoja FT ir HFT varzybas ir niekada ju neatsisakinejo tiktai kelem visa laika HFT lygi kartu su FT rengdami atskyras trasa ir tt.t nematau cia nieko nuostabaus - visai logiska pagal mane..... Apie kokias dar LFTSA FT sutartys kalbat kurios priestarauja tapti HFT atstovais? konkreciai????

Ir vel kas jums siule imtis sios sporto sakos ir kelti ja i pasauline lygmeni, konkreciai su vardais, pavaredemis ir nickais!

_________________
LFTSA valdybos narys


2011-02-03, 9:52 am
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Baltas rašė:

Kai mes buvome Aukštaitijos čempionate, kalbėdami su LFTSA nariais, išgirdome susirupinimą , kaip bus kai dvi organizacijos dubliuos Lietuvoje veiklą? Mes sakėme - vietos po saule ir veiklos užteks visiems. Kad nesidubliuotų FT veikla, mums buvo siūloma užsiimti HFT ir BR, nes LFTSA atstovauja Lietuvą FT srityje (netgi pavadinimas su FT siejamas) ir negali atstovauti HFT ... Tai mes ir nuėjome ta linkme, pasirinkome stoti į WRABF ir atstovauti HFT.


Man irgi įdomu kas čia taip siūlė? Nors iš tikro tai ir nesvarbu. Jei ir buvo išsakytos nuomonės - tai ko gero buvo tik asmeninės nuomonės, o ne LFTSA pozicija.
Kas liečia BR - su jumis šnekėjau kaip įgaliotas LFTSA atstovas. LFTSA 2010 m. susirinkime tokius įgaliojimus man kaip tik ir suteikė.


" ... nes LFTSA atstovauja Lietuvą FT srityje (netgi pavadinimas su FT siejamas) ir negali atstovauti HFT "
Tai netiesa!
Ištrauka iš LFTSA įstatų:
2.1. Asociacijos tikslai:
2.1.1. Vystyti, skatinti, tobulinti, puoselėti, šaudymą pneumatiniais ginklais į lauko taikinius.
2.1.2. Organizuoti šaudymo pneumatiniais ginklais į lauko taikinius varžybas, mokymo ir tobulinimo kursus, seminarus ir kitus su šaudymu į lauko taikinius pneumatiniais ginklais susijusius renginius; ruošti metodinius nurodymus ir informacinius biuletenius ir kitus leidinius asociacijos ir jos narių veiklos klausimas.
2.1.3. kaupti informaciją šaudymo į lauko taikinius pneumatiniais ginklais teorijos ir metodikos klausimais, taip pat konsultuoti šiais klausimais.

Noriu priminti, kad HFT - tai tas pats šaudymas į lauko taikinius tik "HUNTER" :), todėl LFTSA ne tai, kad negali, bet netgi privalo vadovaudamasi savo įstatų tikslais - vystyti, skatinti, puoselėti HFT
Bet tai nereiškia, kad NSA negali daryti to paties :), o stoti ar nestoti į tarptautines organizacijos tai kiekvienos asociacijos reikalas :)

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-03, 10:16 am
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Cituoti:
Man irgi įdomu kas čia taip siūlė? Nors iš tikro tai ir nesvarbu. Jei ir buvo išsakytos nuomonės - tai ko gero buvo tik asmeninės nuomonės, o ne LFTSA pozicija.


O as manau kad cia svarbu, nes cia jau nepirmas kartas kai kazkas kazka leptelna nezinantis ar nepasitares ir paskui prasideda kad LFTSA "siakaja takaja plohaja", jie tokie ar anie ir niekam nerupi pasidometi patikslinti kaip ten istikruju yra, pasake gi LFTSA narys reiskia cia LFTSA pasake, ir atsakyti turi LFTSA. Taip kad cia labai svarbu ir rimta, paskui vat ir gaunasi tokie kalamburai...

_________________
LFTSA valdybos narys


2011-02-03, 10:27 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-01, 3:00 pm
Pranešimai: 126
Miestas: Vilnius,Lithuania
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Gerbiamasis ponas Jonas (Baltas)!
Kaip aš minėjau 2011.02.10 paskelbtas LFTSA metinis nariu susirinkimas.
Labai prašau Jūs raštiškai atsakyti į pateiktus klausimus(mano, Burbulo, Arle).
Kaip Jūs žinote LFTSA iki šiol buvo vienintele Lietuvoj asociacija,kuria organizuoja FT/HFT ir BR čempionatus pagal tarptautinius taisykles. Musų nariai gerbia Lietuvos Respublikos Įstatymus ir aš, kaip valdybos narys,prašau Jūs aiškiai ir konkrečiai išdėstyti savo vizija apie busimas varžybas po NSA vėliavą. Labai domina ir legalaus šaudimo klausimas, nes teko girdėti,kad Jūsų organizuojamu varžybose galimą dalyvauti ir su ginklais neturent tam ginklams leidimus (taip vadinamas "draugiškas formatas").

Citatos iš http://www.airguns.lt
http://airguns.lt/cgi-bin/index.cgi?act ... I&start=50
sadlave rašo:
Niekur neradau varzybu formato.Varzybos draugiskos,ar pagal profsajungos reikalavimus?
zalias7:
sadlave tau vis tas pats klausimas pasistoja jei ner nuorodos i profsajungos puslapi reiskia draugiskos ...
sadlave rašo:
ai kad tu profsajungu jau cielos trys,ar bent bus trys.
Tai ir paklausiau,kad neapsijuokciau

http://www.airguns.lt adminui - citatos trinti nereikia, "back up" yra.

Mano nuomone nereikia pradėti gerą reikalą iš blogos pradžios.
Labai atsiprašau už blogą Lietuviu kalbą.


2011-02-06, 11:03 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
kotyk tavo lietuviu kalba gera, del to gali but ramus.
Kas liecia airgus.lt ir "draugiska formata" . Niekas is airguns.lt neturi , nenori ar nera igaliotas atlikineti/vygdyti policijos teises. Todel airguns.lt organizuoja varzybas D kategorijos ginklais, jei kas atvaziuoja kitokiais jis pats atsako us tai , istatymus visi zino, o ju nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes.

Jei LFTSA apsimeme vygdyti policijos teises tai LFTSA bedos, bet tai nereiskia, kad visi turi daryti pagal tave kotyk. Su tokia logika galima pradet tikrint ar pvz. LFTSa nariai neatvaziuoja i varzybas su meiluze, juk tai turbut sumenkintu asociacijos imidza, arba pvz. kontroliuot , kad nariai nevyrsytu greicio keliuose, o dar geriau ir lengviau pasklebt visus iskart nusikalteliais , nes juk visi virsa greiti ir tuo paciu zemina prestiza ...

As tik nelabai supratau prie ko cia airguns.lt ir NSA, butu malonu, kad i savo gincus kitu neveltumete ...

P.S. niekas nieko trint nezada, as nieko nusikalstamo neparasiau, draugiskos buna futbolo ir kitokiu sporto saku varzybos, ka cia tokio nusikalstomo iziurejai man nesuprantama.


2011-02-07, 3:24 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Marijau, tema apie br ir HFt tarptautines organizacijas ir dalyvavimą jose. Sukūriau naują temą dėl varžybų organizavimo kur galim pasisakyt.
P.S. Konstantino klausimas buvo NSA prezidentui ;) , o tu eilinį kartą nepraleidai progos "įkast" Konstantinui.... nesuprantama man.
Tema aktuali ir reikia tuo klausimu padiskutuoti ir sudėt taškus ant i viewtopic.php?f=12&t=41

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-07, 4:48 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Andriau tai prie ko cia Konstatntinas airguns.lt ir mane ikiso ?, tai tegu diskutuoja su NSA, o dabar kaskokias mano zinutes cituoja, nors as su NSA kol kas niekas bendro neturiu. Vienu zodziu as irgi nesupratau, sorius jei ka.


2011-02-07, 5:36 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Tos nuorodos, kaip aš suprantu, turėjo parodyti, kad NSA organizuojamose varžybose nėra tikrinami leidimai ;) iš čia ir logiškas klausimas, pabrėžiu - tik klausimas, kaip į tai žiūri NSA vadovybė? Ar ji žada ką nors keist ar ne? Matyt Konstantinui šis klausimas aktualus norint priimti sprendimą dėl BR "vadžių" perdavimo NSA... tik tiek :)
Jei aš neteisingai interpretavau Konstantino paklausimą tikiuosi jis mane pataisys 8-)

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-07, 5:44 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
ok, dzin pravaziavom....


2011-02-07, 5:52 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Šaunu, kad išsiaiškinom :)
Bet NSA vadovybei klausimas vis tik liko - tikiuosi Jonas atsakys Konstantinui.
Aš asmeniškai (prie to pačio) norėčiau išgirst ar ateityje (jei NSA įstos į WRABF):
1. rengiant Lietuvos BR čempionatą bus laikomasi WRABF taisyklių (kategorijos, svoriai, ginklų galingumas ir t.t.)
2. Ar bus pripažįstami taikiniai atšaudyti LFTSA čempionate (aišku jei bus šaudoma pagal WRABF taisykles)?
Paaiškinu - WRABF numato galimybe, kad pasaulio neakivaizdiniame čempionate (paštu) gali dalyvauti šaulys su savo rezultatu pasiektu savo šalyje rengtose šalies, regiono ar klubo varžybose. Kitaip tariant vykstant neakivaizdiniam pasaulio čempionatui aš to mėnesio taikinį galiu atšaudyt tarkim NSA čempionate ir tuo pačiu išsiųsti šį rezultatą į WRABF. Taip pat galiu jį atšaudyt ir LFTSA čempionate, bet tam NSA turės patvirtint, kad šis rezultatas galioja.

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-07, 7:21 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-01, 3:00 pm
Pranešimai: 126
Miestas: Vilnius,Lithuania
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Burbulas rašė:
Tos nuorodos, kaip aš suprantu, turėjo parodyti, kad NSA organizuojamose varžybose nėra tikrinami leidimai ;) iš čia ir logiškas klausimas, pabrėžiu - tik klausimas, kaip į tai žiūri NSA vadovybė? Ar ji žada ką nors keist ar ne? Matyt Konstantinui šis klausimas aktualus norint priimti sprendimą dėl BR "vadžių" perdavimo NSA... tik tiek :)
Jei aš neteisingai interpretavau Konstantino paklausimą tikiuosi jis mane pataisys 8-)


:!: TAIP VISKAS TEISINGAI :!:
Ne daugiau, ne mažiau.
Jūs, Tamsta Mariujus čia buvo ne prie kuo...
Tik vienintelis bendras taškas: Jūs - savininkas ir moderatorius www.airguns.lt ir NEDAUGIAU.
Dar, karta SORRY eigu pažeidžiau Jūsų erdve.


2011-02-07, 8:21 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007