Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 10:41 am



Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
 Dėl varžybų organizavimo tvarkos 
Autorius Žinutė
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Perkeliu Marijaus pasisakymą čia, nes ten atsakymai/replikos būtų nevietoje
Zalias7 rašė (viewtopic.php?f=7&t=40):
kotyk tavo lietuviu kalba gera, del to gali but ramus.
Kas liecia airgus.lt ir "draugiska formata" . Niekas is airguns.lt neturi , nenori ar nera igaliotas atlikineti/vygdyti policijos teises. Todel airguns.lt organizuoja varzybas D kategorijos ginklais, jei kas atvaziuoja kitokiais jis pats atsako us tai , istatymus visi zino, o ju nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes.

Jei LFTSA apsimeme vygdyti policijos teises tai LFTSA bedos, bet tai nereiskia, kad visi turi daryti pagal tave kotyk. Su tokia logika galima pradet tikrint ar pvz. LFTSa nariai neatvaziuoja i varzybas su meiluze, juk tai turbut sumenkintu asociacijos imidza, arba pvz. kontroliuot , kad nariai nevyrsytu greicio keliuose, o dar geriau ir lengviau pasklebt visus iskart nusikalteliais , nes juk visi virsa greiti ir tuo paciu zemina prestiza ...

As tik nelabai supratau prie ko cia airguns.lt ir NSA, butu malonu, kad i savo gincus kitu neveltumete ...

P.S. niekas nieko trint nezada, as nieko nusikalstamo neparasiau, draugiskos buna futbolo ir kitokiu sporto saku varzybos, ka cia tokio nusikalstomo iziurejai man nesuprantama.

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-07, 4:47 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Noriu pateikti kelis faktus:
1. LFTSA sprendimas dėl tikrinimo varžybose šautuvų legalumo yra ne vien Konstantino sprendimas.
2. Ką tik skambinau į policijos departamento licencijavimo skyrių tel. 852 719762 Mindaugas Vaškevičius. Šis pareigūnas patvirtino, kad varžybų organizatoriai turi teisę tikrinti leidimus ginklui. Tai nėra tas pats kas "atlikineti/vygdyti policijos teises".
3. Aš jau rašiau airguns.lt (http://www.airguns.lt/cgi-bin/index.cgi ... k&start=25 )pakartosiu čia:
"Tirą ar šaudyklą eksploatuojančių juridinių asmenų nuožiūra fiziniams asmenims gali būti leidžiama šaudyti iš fiziniams asmenims priklausančių ginklų ir (arba) naudojant fiziniams asmenims priklausančius šaudmenis. Tokiu atveju šaudymo vadovas privalo sutikrinti fizinio asmens leidime, patvirtinančiame teisę laikyti ar nešioti ginklą, nurodytus ginklo duomenis su jo pateiktu ginklu (pateiktais šaudmenimis) ir tik po to, jei duomenys atitinka, leisti šaudyti iš šio ginklo ar naudojant pateiktus šaudmenis leidimą pateikusiam ar kitam asmeniui, taip pat ir neturinčiam leidimo, patvirtinančio teisę laikyti ar nešiotis ginklą, jeigu ginklą perduodantis asmuo yra šalia asmens, kuriam laikinai perduodamas naudoti ginklas"
LFTSA yra juridinis asmuo. Pagal sutartį, kai mums leidžiama naudotis šaudykla ar poligonu, mes tampame tų objektų naudotojais ir aukščiau minėta įstatymo nuostata tampa mums privaloma!
"57. Už šių Taisyklių pažeidimus juridinio asmens administracijos vadovai, šaudymo vadovas, instruktoriai, fiziniai asmenys atsako Lietuvos Respublikos įstatymų bei kitų teisės aktų nustatyta tvarka."
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=214770

P.S. Jei mes susirinkom į taip vadinamą "draugiškojo formato" varžybas - tai aišku mes kaip fiziniai asmenys negalim iš viens kito reikalauti kažkokių leidimų. Kaip tarkim būsimos Siluetų varžybos - aš visus kviečiu draugiškai, tam skirtoje vietoje, pašaudyti. Ir aš negaliu iš dalyvių reikalaut rodyt man kažkokius dokumentus (aš fizinis asmuo). Bet jei šaudyklos administracija pareikalaus - mes privalėsim tai padaryt.

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-07, 5:07 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Viskas tvarkoi, tegu LFTSA daro ka nori. Bet i airguns.lt tegu nesikisa, jis toi veikloj nedalyvauja, tai ner ko ir vadovaut.

Beja sita mano zinute istraukta is konteksto, tai ziurisi kvailokai ... geriau pravalyt, o as pazadu daugiau nerasinet, jei nebus kabinejamasi prie airguns.lt ir prie manes kaip administratoriaus to puslapio.


2011-02-07, 5:42 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Nuorodą į kontekstą aš daviau. Netrinsiu nieko, nes tai labai daug ginčų keliantis klausimas.... Aš viliuosi, kad anksčiau duotos įstatymo nuorodos bei pareigūnų paaiškinimai galutinai padės tašką šiame klausime ir ateityje LFTSA nebus kaltinama savavališkumu ar kad ji vykdo neteisėtus veiksmus tikrindama leidimus.

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-07, 6:07 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Viskas cia teisinga su tais istatymais, BET as saudau D kategorijos ginklu, jokiu leidimu/popieriu ar ko panasaus niekas neduoda, o ir neprivalau nesiotis, todel pateikti kaip ir nera ko.
Jei jau elgiames pagal istatyma, tada tas pershovimas per chrona yra niekinis, cronas metrologiskai nepatikrintas, istatyme nenumatytas ir t.t. , tokiu atveju kilus itarimams, saudymo vadovas turetu iskviesti policija, kad ji paimtu sautuva expertizei.

As net sutikciau praiti si kelia, BET tai nieko LFTSA politikoi nepakeis, nes net expertizes isvados gi nieko nepakeis, jei galima zmones isvadint metus laiko nemacius nusikalteliais, tai kam tos expertizes isvados.

Praita vasara i draugiskas varzybas, policija buvo atvaziavus, pasnekejo isiaskino , kad vyksta D kategorijos varzybos, palinkejo sekmes ir saugaus elgesio su ginklu ir isvaziavo.

O kai kurie LFTSA valdybos nariai, VISUS dalyvaujancius draugiskose varzybose, paskelbe/pavadino nuskalteliais, be teismo, be policijos , be nieko, tai apie ka cia mes snekam ....

Man asmensihkai pikta ne del sitos politikos, LFTSA politika formuoja nariai/valdyba, jei daugumai gerai, reiskia LFTSA politika gera, man pikta, kad deklaruojant istatymu laikymosi, tuo paciu kai kurie LFTSA nariai i tuos istatymus kai reikia jiems, ziuri pro pirstus. As nenoriu cia rasinet kas kur ir kaip, kam idomu paklaus patys :)

Atsiprasau, kad eilini karta nepatylejau, bet po vasario 10, kai oficialiai nebebusiu LFTSA nariu, daugiau cia nebeuzeisiu, kad nebetrukdyti privaciu erdviu ;)


2011-02-08, 6:12 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
zalias7 rašė:
Viskas cia teisinga su tais istatymais, BET as saudau D kategorijos ginklu, jokiu leidimu/popieriu ar ko panasaus niekas neduoda, o ir neprivalau nesiotis, todel pateikti kaip ir nera ko.

Tai jei žmogus šaudo su 7,5J nieks gi ir netikrina/nereikalauja leidimų
Cituoti:
Jei jau elgiames pagal istatyma, tada tas pershovimas per chrona yra niekinis, cronas metrologiskai nepatikrintas, istatyme nenumatytas ir t.t. , tokiu atveju kilus itarimams, saudymo vadovas turetu iskviesti policija, kad ji paimtu sautuva expertizei.

Policijos jis kviest neprivalo (žmogus, šautuvo savininkas, galėjo ir nežinot, kad jo šautuvas viršija leistinas galingumo ribas - ką tokiu atveju reikia daryt aš airguns.lt forume jau rašiau... ir ten ne mano, o pareigūno paaiškinimai), bet neleisti dalyvauti varžybose privalo, nes pirma - toks šautuvas neatitiks varžyboms (o varžybų reglamentą pati LFTSA ir nustato) keliamų reikalavimų (jei pagal LFTSA chroniu jis daugiau kaip 7,5 - turi pateikt leidimą). Antra - tokio šautuvo naudojimas/laikymas be leidimo prieštarauja įstatymui.
Aš negaliu tvirtint, kad matavimas su chronium bus visada teisingas, bet.... būkim biedni, bet teisingi - kol kas turimi chroniai daro paklaida na 2 gal 3 m/s. Galų gale prieš sezoną nusivešim tą chronių patikrai ir gausim reikiamus sertifikatus ar įsigysim kokį su europiniu sertifikatu.

Cituoti:
As net sutikciau praiti si kelia, BET tai nieko LFTSA politikoi nepakeis, nes net expertizes isvados gi nieko nepakeis, jei galima zmones isvadint metus laiko nemacius nusikalteliais, tai kam tos expertizes isvados.

O prie ko čia asmeniniai pasisakymai...kalbam apie varžybų tvarką ir ar galim tikrint leidimus.... aš (nors irgi LFTSA narys) kartais ir ne taip galiu išvadint, bet tai bus tik mano žodžiais
Cituoti:
Praita vasara i draugiskas varzybas, policija buvo atvaziavus, pasnekejo isiaskino , kad vyksta D kategorijos varzybos, palinkejo sekmes ir saugaus elgesio su ginklu ir isvaziavo.

Bet puikiai žinom, kaip visi reagavo..... ir mums tiesiog pasisekė

Cituoti:
O kai kurie LFTSA valdybos nariai, VISUS dalyvaujancius draugiskose varzybose, paskelbe/pavadino nuskalteliais, be teismo, be policijos , be nieko, tai apie ka cia mes snekam ....
Būtent !!!! apie ką mes šnekam??? Tu ryškiai vėl kuri aistras lygioje vietoje :(

Toliau nebekomentuosiu, nes tai neliečia temos - kas kur ir kaip ką pažeidinėja ne LFTSA reikalas - kalba eina apie varžybas kurias organizuoja LFTSA ir tiktai, o tavo tas aistrų kurstymas jau panašus į paranoja... atleisk įžeist nenoriu, bet susidaro būtent toks vaizdas :(

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-08, 6:53 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Burbulas as ir sneku apie lftsa oficialias varzybas, jei yra noras galiu surasyt ir cia, bet kam to reikia, jei tau idomu galesiu pasakyt.

vienu zodziu viskas tvarkoi, LFTSA linkiu sekmes toliau populiarinant FT Lietuvoje.

P.S. Kad neterst temos apie BR parasysiu cia, ten kur Arle klausinejo "kas toks pasake, kad NSA gali usiimt HFT .. " , tai buvau as.
Kiek pamenu Konstantinas ne karta sake: "kurkit hft ir nesikabinkit prie lftsa" (esme buvo tokia), istatuose LFTSa parasyta: propaguoti saudyma i lauko taikinius , o ne "ir saudyma i medzioklinius lauko taikinius" (sorius nzn kaip cia lietuviskai taisyklingai HFT pavadint) , bei LFTSA niekad nesidomejo, HFT pasauline veikla, nesvarste susirinkimuose HFT pasaulio cempionatu (kaip FT) , nesiunte/nedelagavo i juos sauliu ir t.t.

Net taikinai varzybose buvo statomi pagal FT taisykles, nors saudanciu HFT budavo ir daugiau, niekas del to nekeldavo bangu, nes visi suprato, kad asociacija tai FT.

Vienu zodziu dar karta atsiprasau, kad neatsiklauses valdybos pareiskiau SAVO ASMENINE nuomone ...


2011-02-09, 1:18 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Taigi tuomet ir nebuvo LFTSA narių (arba jų buvo labai nedaug) kurie tuo užsiima/šaudo HFT. Kai jie atsirado viskas pasikeitė - ir trasa pritaikyta HFT ir taikinukus pagal taisykles bandom statyt... Visą praeitą 2010m sezoną buvo būtent taip.
P.S. prisiminiau, kad ir 2009 Urniežiuose buvo netgi atskira HFT trasa - kiek žinau vienintelė atskira per mūsų HFT istorija :)

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-09, 2:19 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-01-30, 9:00 pm
Pranešimai: 5
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
zalias7 rašė:
...ten kur Arle klausinejo "kas toks pasake, kad NSA gali usiimt HFT .. " , tai buvau as.
Kiek pamenu Konstantinas ne karta sake: "kurkit hft ir nesikabinkit prie lftsa" (esme buvo tokia), istatuose LFTSa parasyta: propaguoti saudyma i lauko taikinius , o ne "ir saudyma i medzioklinius lauko taikinius" (sorius nzn kaip cia lietuviskai taisyklingai HFT pavadint) , bei LFTSA niekad nesidomejo, HFT pasauline veikla, nesvarste susirinkimuose HFT pasaulio cempionatu (kaip FT) , nesiunte/nedelagavo i juos sauliu ir t.t.
Net taikinai varzybose buvo statomi pagal FT taisykles, nors saudanciu HFT budavo ir daugiau, niekas del to nekeldavo bangu, nes visi suprato, kad asociacija tai FT....

Pagarba zalias7!
As pridursiu prie šio prisipažinimo tik tiek: LFTSA narių pritariančių tokiam variantui buvo pakankamai, netgi pasakyčiau, jei tai butu buves susirinkimas - tokios daugumos balsų būtų pakakę priimti visus sprendimus...
Burbulas rašė:
Taigi tuomet ir nebuvo LFTSA narių (arba jų buvo labai nedaug) kurie tuo užsiima/šaudo HFT. Kai jie atsirado viskas pasikeitė - ir trasa pritaikyta HFT ir taikinukus pagal taisykles bandom statyt... Visą praeitą 2010m sezoną buvo būtent taip.
P.S. prisiminiau, kad ir 2009 Urniežiuose buvo netgi atskira HFT trasa - kiek žinau vienintelė atskira per mūsų HFT istorija :)

Pokalbis vyko ne kaip pasakoje senais senais gerais laikais o 2010.08.22 HHHHHHmmmmmmm


2011-02-09, 4:32 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Gerbiami kolegos, nezinau ar cia man vienam uzkliuvo ar dar kas pastebejo. Bet 2013 lauko sezono atidaryme, po varzybu nebuvome komanda kas liecia taikiniu surinkimo, musu "aikstelei" mus nurunge Orinuko atstovai. Aplamai buvo geda stebeti LFTSA dalyvius kurie po varzybu tiesiog ilsiejosi savo automobiliose arba snekuciavosi su bendraminciais, kai kiti tvarke "aikstele". Noreciau paraginti o gal net ir inicijoti LFTSA nario kaip varzybu dalyvio elgesio taisykles. Numatyti bedros tvarkos punktus i kuriuos turetu buti priverstine tvarka itrauktas: "LFTSA narys dalyvaves LFTSA organizuojamose varzybose (bet neitrauktas i varzybu organizatoriu, teiseju sarasa) privalo dalivauti "aiksteles" sutvarkymo darbuose."

Pasikartosiu buvo geda stebeti, "kai sveciai po baliaus plove indus o seimininkas ziurejo TV"


2013-05-20, 9:36 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2012-11-22, 6:16 pm
Pranešimai: 77
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
pritariu Chatabic o as jau galvojau kad tik man taip atrodo" apie indus".


2013-05-20, 10:41 pm
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
O kaip gi demokratija? :roll: :D

Pritariu. o ypac manau turetu pasistengti naujokai kuriem avansu pasirasomos rekomendacijos. tarpkitko pas dauguma anketose punkte: "kuo gali padeti LFTSA" parasyta padesiu organizuoti varzybas :roll:

_________________
LFTSA valdybos narys


2013-05-21, 3:35 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2013-05-21, 7:53 am
Pranešimai: 16
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Sveiki,

cia jau i mano darza...
dalyvavau dvejose varzybose, per abi atvaziavau anksciau, padejau ir sudet ir nurink, susitvarkyt ir taip toliau.
Ir iskart rasau, kad nesakytu zmones, man nesvarbu naujokas as dabar, veliau busiu nebe naujokas, jokio skirtumo - tvarka turi but.
Tai ka man dar reikia daryt???


2013-05-22, 10:28 am
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Kaip tik i tavo darza cia nieko ir nebuvo ;) rasiau apskritai, buvusiems , esamiems ir busimiems naujokams :)

_________________
LFTSA valdybos narys


2013-05-22, 3:26 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2013-05-21, 7:53 am
Pranešimai: 16
Standartinė Re: Dėl varžybų organizavimo tvarkos
Supratau.


2013-05-23, 6:15 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007