Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 12:49 pm



Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Dėl LFTSA stojimo į WRABF 
Autorius Žinutė

Užsiregistravo: 2011-01-30, 9:00 pm
Pranešimai: 5
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Kas čia pas jus?
Cituoti:
Jūsų siunčiama forma nebegalioja. Bandykite užpildyti ją dar kartą.
Labai trumpą sesijos laiką numatėte? Eisiu į kitą aplinką iš naujo rašyti jums atsakymo :o


2011-02-09, 2:29 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-01, 3:00 pm
Pranešimai: 126
Miestas: Vilnius,Lithuania
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Baltas rašė:
Kas čia pas jus?
Cituoti:
Jūsų siunčiama forma nebegalioja. Bandykite užpildyti ją dar kartą.
Labai trumpą sesijos laiką numatėte? Eisiu į kitą aplinką iš naujo rašyti jums atsakymo :o


:?: Kas atsitiko? :?:


2011-02-09, 8:12 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-01-30, 9:00 pm
Pranešimai: 5
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Žiūriu, kol sirgau, nemažai čia prirašėte visi :)
Ponai, iš LFTSA, kur jus kreipiat kalbą? Prašau neužsiciklinti ant jūsų vidinių tarpusavio rietenų...
Kotyk rašė:
http://www.airguns.lt adminui - citatos trinti nereikia, "back up" yra.
Jus Konstantinai čia karui ruošiatės su kažkuo??? Tikiuosi ne su mumis ;)
Arle rašė:
1. butu idomu suzinoti su kuo konkreciai is LFTSA nariu kalbejot
Pasižiūrėjes į kokio tipo diskusiją virstama šioje temoje - atsisakysiu nurodyti, nes tai virs jūsų dar didesnių tarpusavio rietenų objektu ir paskatinimu! Ir Stanislav, prašysiu daugiau nebereikalauti iš manes atsakymo ir mano nuomonės šituo klausimu, geriau man jos nepareikšti vardan šventos ramybės... Jeigu nepastebėjote airguns.lt puslapyje - aš vengiu tokių jūsų organizacijos ir jos narių vertinimų.
Arle rašė:
O as manau kad cia svarbu, nes cia jau nepirmas kartas kai kazkas kazka leptelna nezinantis ar nepasitares
Taip tai svarbu, bet, kad tai nežinantys žmonės tai sakę būtų - nesutinku...
Būtų gerai pabendrauti su Aleksandru, aptarti organizacijų reikalus ir prisiminti gerus Maskvos laikus ;)
Aš manau - naudingas visai airgunerių bendruomenei tik visapusiškas konstruktyvus bendradarbiavimas!
Baltas rašė:
Taip pat ir pokalbyje su Andriumi Kairiu, mūsų buvo paklausta ar mes prisidėsime prie FT pasaulio čempionato organizavimo Lietuvoje? Taip, nors mes ir labiau į HFT orientuojamės, bet mes kuo galėsime prisidėsime prie pasaulio FT čempionato 2012 m. rengimo Lietuvoje, nes gal būt mūsų amžiuje tokio renginio Lietuvoje jau daugiau nebebus... Čia reikia visiems imtis renginio - kaip už tėvynę!
Mes jums draugiškai tiesiam pagalbos ranka, kai jus patys abejojate ar surengsite Pasaulio FT čempionatą Lietuvoje o jūs visus pasiūlymus praignoravę riejatės tarpusavyje?
Net Andrius "nutruko" taikdariauti, nedaskaites iki pabaigos ir užduoda klausimus, kurie aiskūs mūsų pasiūlyme...

Kotyk rašė:
Gerbiamasis ponas Jonas (Baltas)!
Kaip aš minėjau 2011.02.10 paskelbtas LFTSA metinis nariu susirinkimas.
Labai prašau Jūs raštiškai atsakyti į pateiktus klausimus(mano, Burbulo, Arle).
Kaip Jūs žinote LFTSA iki šiol buvo vienintele Lietuvoj asociacija,kuria organizuoja FT/HFT ir BR čempionatus pagal tarptautinius taisykles. Musų nariai gerbia Lietuvos Respublikos Įstatymus ir aš, kaip valdybos narys,prašau Jūs aiškiai ir konkrečiai išdėstyti savo vizija apie busimas varžybas po NSA vėliavą. Labai domina ir legalaus šaudimo klausimas, nes teko girdėti,kad Jūsų organizuojamu varžybose galimą dalyvauti ir su ginklais neturent tam ginklams leidimus (taip vadinamas "draugiškas formatas").

Citatos iš http://www.airguns.lt
http://airguns.lt/cgi-bin/index.cgi?act ... I&start=50
sadlave rašo:
Niekur neradau varzybu formato.Varzybos draugiskos,ar pagal profsajungos reikalavimus?
zalias7:
sadlave tau vis tas pats klausimas pasistoja jei ner nuorodos i profsajungos puslapi reiskia draugiskos ...
sadlave rašo:
ai kad tu profsajungu jau cielos trys,ar bent bus trys.
Tai ir paklausiau,kad neapsijuokciau

http://www.airguns.lt adminui - citatos trinti nereikia, "back up" yra.

Mano nuomone nereikia pradėti gerą reikalą iš blogos pradžios.
Labai atsiprašau už blogą Lietuviu kalbą.

Gerbiamas ponas Konstantinai negaliu patikėti tuo ka jūs apie mus čia teigiate! Svarbiausia kuo remiatės (pokalbiu tarp airguns.lt bendruomenės nario ir JŪSŲ LFTSA nario, jog varžybos bus draugiškos ir kviečiami ne tik NSA nariai, bet ir kitų organizacijų nariai ir ne nariai ) pagryzdami ši teiginį :) ir apkaltindami NSA "nelegaliomis ginklų operacijomis" ! ;) Tikriausiai pajuokavote ;) arba teks žodyną įdėti į mūsų http://www.arsenalas.org puslapį. ;) Varžybos rengiamos LEGALIAIS GINKLAIS ir jums rekomenduočiau pradėti bendravimą tarp organizacijų draugiškai nusiteikus o ne priešišku nusistatymu ;) o jei reiks, galiu dėl jūsų rusiškai rašyti ir kalbėti ;) . Nors ir keista, bet aš pats apie airgunerius Lietuvoje prieš gerą dešimtmetį sužinojau ... Rusijoje...

Dar kartą primenu mūsų tokius pirminius pasiūlymus ;) (be pirmo punkto) ir atsakydamas į Andriaus klausimus:
Baltas rašė:


Pasiūlymai LFTSA:
1.
2. Naudokime suvienodintas FT/HFT/BR taisykles ir taškų skaičiavimą Lietuvoje rengiamuose čempionatuose;
3. Padarykime bendrą Lietuvos šaulių reitingavimo sistemą ir visose rengiamose varžybose į ją užskaitykime rezultatus, tada turesime tikrai objektyvią informaciją apie geriausius Lietuvoje šaulius ir Lietuvą galės atstovauti iš tikro geriausieji šauliai;
4. NSA "Arsenalas" rekomenduoja atstovauti Lietuvą tarptautinio lygio varžybose geriausiems šauliams pagal reitingą;
5. Derinkime bendrai, kiekvienais metais, varžybų grafikus, atsižvelgiant pirmiausia į pasaulio čempionatą ir tarptautinių varžybų išdėstymą, nusistovėjusių tradicijų čempionatus (Morsko, "Baltic cup" ir kitus...);
6. Surašyti pastebėjimus dėl pasaulio čempionatų rengimo tvarkos, privalumus ir trūkumus, kuriu. ose buvo dalyvauta, tai padės įvertinti ir eliminuoti trūkumus (būtų gerai jei visi surašytu kurie dalyvavę yra).
7. Pasverti galimybes surengti FT čempionatą bendromis visų jėgomis.


Burbulas rašė:
Aš asmeniškai (prie to pačio) norėčiau išgirst ar ateityje (jei NSA įstos į WRABF):
1. rengiant Lietuvos BR čempionatą bus laikomasi WRABF taisyklių (kategorijos, svoriai, ginklų galingumas ir t.t.)

Baltas rašė:
2. Naudokime suvienodintas FT/HFT/BR taisykles ir taškų skaičiavimą Lietuvoje rengiamuose čempionatuose;

Taip, mes remiamės WRABF taisyklėmis ir kiek imanoma stengiamės jas pritaikyti specifinei Lietuvos teisinei bazei, bei techninei ir materialinei šauliu būsenai. Siekiame suvienodinti Lietuvoje naudojamas ne tik BR bet ir FT/HFT/NHFT taisykles.

Burbulas rašė:
2. Ar bus pripažįstami taikiniai atšaudyti LFTSA čempionate (aišku jei bus šaudoma pagal WRABF taisykles)?
Paaiškinu - WRABF numato galimybe, kad pasaulio neakivaizdiniame čempionate (paštu) gali dalyvauti šaulys su savo rezultatu pasiektu savo šalyje rengtose šalies, regiono ar klubo varžybose. Kitaip tariant vykstant neakivaizdiniam pasaulio čempionatui aš to mėnesio taikinį galiu atšaudyt tarkim NSA čempionate ir tuo pačiu išsiųsti šį rezultatą į WRABF. Taip pat galiu jį atšaudyt ir LFTSA čempionate, bet tam NSA turės patvirtint, kad šis rezultatas galioja.

Baltas rašė:
3. Padarykime bendrą Lietuvos šaulių reitingavimo sistemą ir visose rengiamose varžybose į ją užskaitykime rezultatus, tada turėsime tikrai objektyvią informaciją apie geriausius Lietuvoje šaulius ir Lietuvą galės atstovauti iš tikro geriausieji šauliai;

Tokiu atveju be problemų galios taikiniai atšaudyti LFTSA varžybose ir to mes siekiame ne tik BR, bet ir FT/HFT varžybose..
Baltas rašė:
4. NSA "Arsenalas" rekomenduoja atstovauti Lietuvą tarptautinio lygio varžybose geriausiems šauliams pagal reitingą;

Mes, NSA "Arsenalas", siekiame jog Lietuvą galėtų atstovauti iš tikro geriausi FT/HFT/BR Lietuvos šauliai o ne keli vidutiniški kurio nors klubo ar organizacijos atstovai. Tada Jūs, Andriau ir kiti šauliai, drąsiai galėsite vieną taikinį atšaudę NSA "Arsenalas" rengiamose varžybose o kitą mėnesį kitą taikinį iš LFTSA varžybų siūsti į WRABF.
Tokių galimybių visiems Lietuvos šauliams bei galimybės atstovauti Lietuvą ne tik LFTSA nariams tarptautinėse varžybose ir abipusių susitarimų tarp NSA "Arsenalas" ir LFTSA mes siekiame ir FT/HFT srityje.


2011-02-09, 11:36 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-01, 3:00 pm
Pranešimai: 126
Miestas: Vilnius,Lithuania
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Buvo labai malonu gauti detali atsakymą.
Iškilo klausimas:
Ką reiškia Jūsų organizuojamu varžybų "Lietuvos atvirasis pneumatinio benchrest'o čempionatas "25X" kategorijas (BR-1,BR-2,BR-3)?
Kaip vyksta skirstimas?
Eigu galima kuo detaliau:
1.Ginklo tipas
2.Ginklo galingumas
3.Ginklo mase.
4.
5.


Aš pagal rezultatus ne supratau kaip buvo padarytas skirstimas.
Cempionato nugaletojai pagal kategorijas:
BR-1
1 vieta Arvydas Petkus (Kauno raj. Garliava)
2 vieta Regimantas Dederer (Jonava)
3 vieta Andrius Kairys (Vilnius)
4 vieta Sergei Radzivilov (Jonava)
5 vieta Marijus Vaicius (Kaisiadorys)

BR-2
1 vieta Tautvydas Jasas (Vilnius)
2 vieta Tomas Pitrenas (Utena)
3 vieta Rimas Naujokas (Kaunas)
4 vieta Audrius Cesna (Kaunas)
5 vieta Andzej Kladijev (Vilnius)

BR- 3
1 vieta Vytautas Kairys (Vilnius)
2 vieta Nikolai Bedrov (Vilnius)
3 vieta Jurij Vaitkun (Vilnius)


2011-02-09, 12:11 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Pasiūlyme buvo labai abstrakčiai/apibendrintai išdėstytos mintys - aš uždaviau konkrečius klausimus. Gavau atsakymus.... man užtektų tiesiog "taip" ir "taip", nes dabar į antrą klausimą atsakymą suprantu taip: jei bus sukurta bendra vertinimo sistema, tuomet galės dalyvaut geriausieji :?
Šiaip aš nelabai suprantu to siekio "suvienodint taisykles" (kalbu apie BR) - jos yra tokios kokios yra -vienodos visam pasaulyje ir paskelbtos čia http://www.wrabf.com/WRABF%20Rules.htm ką dar vienodint?
P.S. dėl reitingavimo
Tai ko gero įmanoma tik BR disciplinoje ir tik jei varžybos vyko patalpoje.
FT ir HFT bendrą reitingą neįmanoma padaryt! Kiekvienos varžybos yra specifinės tiek vietovė tiek taikinių išdėstymų.... kitaip tariant sąlygos labai skiriasi. Tiesa sakant tokia mintis buvo diskutuota ir užsienio forumuose - prieita išvada, kad tai nerealu :(
Čia ne LFTSA nuomonė, o mano asmeninė.

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2011-02-09, 12:31 pm
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Dabar jau nezinau kur rasyti, atsakymus isbarstet jau maza to, kad po skirtingas temas ne i tema, bet ir per kitus forumus. Viska perskaiciau ir cia ir Airguns.lt dabar man viskas aisku.
Del BR'o, HFT, ir kitu jusu klausymu ir pasiulymu.: Burbulas gerai zino LFTSA politika, situacija kadangi nuo pirmu dienu kai tapo LFTSA naris, labai aktyviai dalyvauja musu veikloje, aktyviai bendrauja visais klausymais su valdyba, ir jo atsakymai sutampa su valdybos poziuriu i visa sita reikala, todel priliminariai Burbulas gerai paaiskino situacija ir jo mastymas sutampa su valdybos , todel nematau prasmes kartotis.

Bet kokiu atveju cia yra tik pamastymai, nes tokius rimtus klausymus spres susirinkimas.

Visi Jusu surasyti pasiulymai bus itraukti i susirinkimo dienotvarke, na aisku gal truksta jose konkretumo ir gal informacijos, nu bandysim kazka aiskiNtis ir spresti kaip yra, nes susirinkimas jau rytoj.

P.S.
Ziuriu Jums susidare ispudis kad cia kazkas priesiskai nusiteikes pries Arsenala ar dar kazkas, tikrai ne!
Tiesiog gavosi nesusipratymas del neteisingos ar iskreiptos informacijos apie LFTSA, kad ateity nekiltu daugiau tokiu nesusipratymu kas liecia LFTSA veikla prasome kontaktuoti ir derinti klausymus su valdyba.

_________________
LFTSA valdybos narys


2011-02-09, 5:57 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-01-30, 9:00 pm
Pranešimai: 5
Standartinė Re: Dėl LFTSA stojimo į WRABF
Dėkui, Arle už priimtus pasiūlymus svarstymui. Į klausimus atsakiau taip kaip jie pasiskirste forume o atsakymą pacitavau į airguns.lt tik airgunerių bendruomenės informavimui. Gerai, kad viską perskaitėte ir mes vienas kitą supratome.

Arle rašė:
P.S.
Ziuriu Jums susidare ispudis kad cia kazkas priesiskai nusiteikes pries Arsenala ar dar kazkas, tikrai ne!
Tiesiog gavosi nesusipratymas del neteisingos ar iskreiptos informacijos apie LFTSA, kad ateity nekiltu daugiau tokiu nesusipratymu kas liecia LFTSA veikla prasome kontaktuoti ir derinti klausymus su valdyba.

Jūs klystate, man toks įspūdis nesusidarė :) Tikiuosi Kotyk, iškreipdamas informacija, ten tik pajuokavo ;)
Cituoti:
Įstatai
LIETUVOS ŠAUDYMO Į LAUKO TAIKINIUS ASOCIACIJA
...
6.26. Asociacija turi vienasmenį valdymo organą – asociacijos pirmininką....
6.27. Asociacijos pirmininkas:
6.27.1. atstovauja asociacijai santykiuose su trečiaisiais asmenimis ir valdžios institucijomis, asociacijos vardu sudaro sandorius...


Pagal jūsų įstatus, būtų teisingiausiai ir aš norėdamas išvengti nesusipratimų dėl atskiru LFTSA valdybos narių įstatinių igaliojimų galimo viršinimo, prašau tiesioginių kontaktų asociacijos pirmininko Aleksandro Tarasovo. Taip pat prašau bent atsiliepti nors vienam valdybos nariui, jo nurodytu telefonu :) . Mano naudojamas su 8888 numeris ne prekybos telelefonu agento :)


2011-02-09, 9:35 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007