Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 11:43 pm



Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
 Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume 
Autorius Žinutė
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Sveiki visi,

Gavau zinute nuo Zalias7 per Lina, kadangi jo forume nesilankau.

Stai zinute kuria gavo Linas:

Sveikas,
"Arle nebesilanko tai tau kaip atstovui, gal perduosi ltfsa valdziai :)

http://www.airguns.lt/index.php?topic=8880.0
Pradziai derybu siulome: 5 lftsa nariai orinuko varzybose, dedate skelbima (be Burviu seimynos, jei orinuko garbes nariai ir jiems iki gyvenimo pabaigos varzybos nemokamai).

Nezinau kuo baiksis, bet jau uzkniso veiklos airguns.lt jokios, atsakymu jokiu, naudos airguns jokios tik vienas nuostolis "



Mano asmenine nuomone labai paprasta.
LFTSA komerciniu renginiu neorganizuoja, algu niekam nemoka, o surinkti pinigai eina organizavimo islaidu padengimui ir FT/HFT sporto populiarinimui :!: kokia dar komercija????
Todel as skaitau kad tokia Zalias7 politika mums nepriimtina, nes akivaizdu kad musu tikslai skiriasi ir su juo mums nepakeliui.

Gal as klystu ir kitiems tai atrodo normalu tai noreciau isgirsti ir kitu nuomoniu, pasitarti, pries atsakant kazka Zalias7.

Tai ka manot vyrai?



P.S. Noriu pastebeti ir pabrezti kad ir anksciau ir dabar ir ateity, nepriklausomai nuo to kaip pasikeis vejai musu tinklapy ir forume gali skelbtis visi kas nori! nemokamai!

_________________
LFTSA valdybos narys


2016-02-11, 4:41 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Joooo :( Žodžiai kokie tinkami parinkti: "komercija", "reklama" ... "atsilyginimas". Toks jausmas, kad mes netikėliai naudojamės kažkieno "gerumu" ir baigiam prisikimšti kišenes šlamančiųjų. Totalus kretinizmas b..
Man atrodo, kad naivu tikėtis tokiais būdais "suvilioti" kitų klubų šaulius į varžybas...
Iš kitos pusės žiūrint - dabar tinklapis yra "orinuko" t.y. (kaip ir klubas - vieno asmens), tai pono valia skelbti bet kokias taisykles. Pripažinkime - turi tam visas teises. O kas bus toliau? Kai vis tiek negaus nei už taip vadinamą "reklamą" nei dalyvių į varžybas daugiau susirinks? Gal sulauksim draudimų nariams dalyvauti kitų klubų varžybose? Jie juk "lobsta"....
Apgailėtina. Dabar matau, kaip tiesiogiai pildosi raginimai dėl mūsų hobio/sporto populiarinimo.

Kaip suprantu airgunse mums nebeleis skelbtis, bet mūsų tinklapyje raginu ir toliau leisti dėt bet kokius anonsus ar kvietimus sportine tematika... net ir iš Orinuko :)

P.S. Dėl pareiškimo "jau uzkniso veiklos airguns.lt jokios"
Kol airguns.lt buvo "visuomeninė" diskusijų platforma, tai buvo smagu bendraut tam tikromis temomis, ne visada, bet didžiąja dalimi. Po to viskas nusirito į kažkokią neapykantą. Negeri LFTSA... po to RSŠA ... legalumas ir t.t. Nebeliko kitos išeities kaip tept iš ten slides.
Reikia diskusijoms apie pneumatiką naujo forumo :) kuriame bus uždrausta aptarinėti klubų veiklą :D Juokauju aš čia taip...

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-02-11, 6:00 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2014-09-15, 12:16 pm
Pranešimai: 86
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Taipat ir as tai ira RSSA gavo tokia zinute. .......... 5 rssa nariai orinuko varzybose, dedate skelbima.


2016-02-11, 8:30 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Anksciau airguns.lt buvo bazine platforma nuo kurios daugelis sauliu pradejo savo kelia, kiekvienas is musu yra ineses i ta foruma tikrai nemazai, kurdavo, rasydavo apzvalgas, varzybu taisykles kitaip puoseledavo airguns.lt be aktyviu LFTSA nariu nebutu ir draugisku airguns.lt varzybu. Zalias administravo aciu jam, viskas buvo ten gerai, kol neatsirado neapikinta LFTSA, papizdavojimai ir t.t. kurie po to sekmingai buvo salinami, tas nuleme daugelio airguns.lt LFTSA nariu pasirtaukyma is forumo veiklos. Kaip sakoma nera to blogo kas neiseitu i gera, chebra nepasimete i susitelke naujam darbui, didziajam darbui kurio vaisius buvo WFTC.

Dabartine airguns.lt vadovo politika, jo pacio reikalas nemanau, kad mums reikia sureiksminti zalio reikalavimus. Neperseniausiai turejau diskusija su Marijumi, atvirai sakant pasigailejau ja pradejes... pasijauciau zmogum kuris nemoka isreiksti ir perduoti minti.

Chebra! Turime svarbesniu reikalu, nauja 2016 sezona. Turime gera partneri RSSA kurie Uzaugo ir su kuriais si sezona galime Padaryti tikrai isimintina tai padarykime tai :D

p.s. jei zaliui sunku tvarkyti airguns.lt gal reikia pagavoti nupirkti/perimti si resursa 8-)


2016-02-11, 9:41 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Tiesa, perziurejau musu su Marijum susirasinejima

Sprendimas apie reklama priimtas ne tik Marijaus noru, bet tai yra bendras Orinuko sprendimas.


2016-02-12, 8:01 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2016-02-12, 2:03 pm
Pranešimai: 13
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Sveiki. Atsiprasau kad pirmas postas tokioje temoje. Rasau cia, nes RSSA forume kaip ir nematau reikalo dar karta slovinti ta pacia zvaigzde, uzvedant jam papildomai visa tema. Visiskai pritariu Jurijaus pasisakymams apie 2016 m sezona.
RSSA taip pat prisijungia prie LFTSA ir niekada netryne ir netrins skelbimu, informuojanciu apie sporto renginius, susijusius su saudymu, net jei tie skelbimai ir bus Orinuko.


2016-02-12, 2:32 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Kaip sakom mahometas neina pas kalna, tai kalnas ateis :)

matyt airguns.lt tiek ir reikalinga, jei turiu ateiti cia ir sneketi.

Kad tusciai neausint burnos, klausimelis:
Kuo orinukui/airguns.lt padejo ltfsa ar rssa per paskutinisu na tegu 5 metus, nereikia pinigais, galima moraliskai, galima intelektualiniu darbu, na dalyvavimas forume ir panasiai... ?

P.S. Jurijus teisus as seniai nieko vienas nesprendziu, nepatemciau fizishkai. Viskas yra aptariama tarp orinuko nariu (tarp kuriu yra ir ltfsa (gal ir rssa , nesiaiskinau) nariu. )


2016-02-12, 3:15 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Na sveikas. kalnas tai kalnas :) Nors patarlė kiek kitaip skamba - “Jei ne kalnas pas Mahometą ateina, tai Mahometas pas kalną” :D

Keista apskritai girdėti, kad LFTSA ar jos nariai turi kažkam (suprask kitiems klubams) padėti ir kažkur dalyvauti... Šiaip tai tai kiekvieno asmeninis reikalas. Jei tai pretekstas "komercijai", tebunie. Man asmeniškai pox..
P.S. Darbų ir pagalbos buvo, bet jei pradėsim vardint, tai jau bus kažkoks pasiteisinimas. O aš neturiu dėl ko teisintis... kaip ir LFTSA ar jos nariai...

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-02-12, 4:58 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Nebuvo kalbos apie teisinimasi, teisinasi kalti, jei sazine svari tai net minties tokios neturi buti.

Vis tik noreciau zinoti, nes gal tikrai ka praleidau. Jei jau Burbulas (o si zmogu as gerbiu) sako, kad keista
Cituoti:
Keista apskritai girdėti, kad LFTSA ar jos nariai turi kažkam (suprask kitiems klubams) padėti ir kažkur dalyvauti...
. Tai as neturiu nieko pridurti, pakeiskit zodi ltfsa i orinukas ir viskas gaunasi teisingai, tik kodel tada toks pasipiktinimas ir kazkodel vis girdisi "bendras reikalas", as ir noriu suzinot per kuria vieta islenda tas bendras reikalas ? :)


2016-02-12, 5:32 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Būtent. Mano sąžinė visiškai švari ir tikrai orinukas neprivalo mums padėt. Bet ar paskelbti skelbimą, kaip pats rašei, sukelia Tamstai "vienus nuostolius"??? WTF!!! Kiek tų nuostolių apturėjai - parašyk, aš asmeniškai apmokėsiu.
Dėl pagalbos. Ką Tu nori išgirst? Kiek buvo prašymų padėt, tiek ir padėjom. Jei tų prašymų nebuvo daug nu tais sorry... Kai reikėjo pagalbos Tau su Baltijos taurei reikalingais ginklų leidimais- ar atsisakėme? Aišku, tai buvo seniau, bet vis tik. Ar Juros didžiulis darbas Tavo tinklapyje tai jau ne pagalba http://www.airguns.lt/index.php?topic=4800.0 Ar rudeni negavai kulkelių ir asmeninių dovanų? Kiek jas įvertinsi? Taip, pagelbėjot WFTC paskolindami taimerius, ok, mes gražinome net daugiau nei pasiskolinom. Galu gale ar mūsų paruoštas ir priimtas 2015m naujas šaudyklų įstatymas Jūsų niekaip neliečia? Tai yra tai kas šovė galvon dabar... Visa tai, ką čia vardinu/rašau yra šlykštu! Aš neturėčiau to daryti. Tai gryniausias "vaikų darželis" ale "ką tu man, o ką tu man". Ir prašau nesuprasti tai kaip argumentus kodėl mūsų skelbimai turi būti skelbiami airguns.lt - apskritai man asmeniškai (ir daugeliui su kuo šnekėjau) riebiai nusišikt skelbsi tu savo tinklapyje tai ar ne.
Tu klausi "kuo/kaip Jūs padedat airguns.lt/orinukas" O klausimą reiktų formuluoti sau ir kitiems airguns.lt dalyviams - KODĖL daugelis nebemato prasmės ir nebenori ten pasisakyti/prisidėti ar apskritai ten būti?
Tai retorinis klausimas..

Mano čia išsakytas požiūris yra mano asmeninis kaip LFTSA ir airgunerių bendruomenės nario.

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-02-12, 6:15 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Nuo siandien ryto esu uzblokuotas airguns.lt uz tai kad savo parase buvau nurodes www.lftsa.lt ir www.rssa.lt, tai buvo traktuota kaip reklama. Dar senais laikais kai airguns.lt turejau admino teises 3-4 metus sekmingai parase naudojau www.lftsa.lt ir tai niekam nekele rupesciu.


2016-02-12, 6:58 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
xatabyc rašė:
Nuo siandien ryto esu uzblokuotas airguns.lt uz tai kad savo parase buvau nurodes http://www.lftsa.lt ir http://www.rssa.lt...


Paskutinių įvykių seka kelia mintį - toks jausmas, kad kažkam reikia konflikto....

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-02-12, 7:10 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Asmeniniu dovanu ? As galvojau, kad ten prizai us vieta ft cempionate . Kulkeles taip viskas tvarkoje, tik as pagalvojau, kad tai irgi prie prizo. Sorius, kiek skolingas ?
Niu dzin matau klystam i smulkmenas, jei jau iskeliami laikrodukai.
Dabar is kitos puses. Kai sakiau, vyrai yra galimybe paimti kaisiadoryse saudykla, imam ? Niekas nepasake NE ir del to bendro reikalo dirbo dauk zmoniu, pvz. Jurijus irgi landziojo po drenazinius sulnius ir kuope siuksles, itariu negalvojo apie ltfsa, o tik apie bendra reikala.
Apsitvarkem, parasiau Stanislovui: Stanislovai yra saudykla silta, su geru apsvietimu, muzika ir t.t. jei ltfsa reikia us SIMBOLINE kaina, prasom. Atsakymo nebuvo (aciu, kad nepasiunte). Kai rssa pasiuliau: gal daugoka datu, atsisakykite kokios datos, orinukas kaip kompensacija duos saudykla nemokamai. Atsakymas: rssa turi 3 saudyklas ir is orinuko nieko nereikia. ..
Gaunasi kas ? orinukas islaiko investuoja i saudykla , moka nuoma .
Va ir nusimetam rozinius akinius ir pabandom vistik ivardint savais vardais, PINIGAI. Orinukui tai pastovios islaidos, saudyklos nuoma, puslapio islaikymas ir t.t. Stai ir dirbam stengiames, bet nuo to tik daugiau problemu su kitais klubais. Konkurencija yra gerai, ji turi buti ji skatina pasitemti ir daryti geriau, bet pas mus ne konkurencija , o kazkokios ambicijos. Pinigai mokami kitoms saudykloms su airganeriais visai nesusijusioms ir net prarandamos pajamos, kad tik orinukas nieko negautu. Cia jau ne konkurencija o bendro reikalo sabotazas, nors tiksliau paprastos zmogiskos ambicijos...
Galu gale panagrinekime siluetu situacija. Orinukas metus laiko derino stojima i imssu , istatu vertimai i anglu kalba. notaras, metiniai nario mokesciai pasaulinei siluetu sajungai ir europos siluetu sajungai.
Bet orinuko puslapyje LTFSA (kuri pagal istatus siluetu net negali daryti) reklamuoja: Lietuvos Siluetu cempionata. Bet kas is sono pasakys, kad orinuke debilai ...
Tai, kad nebutume debilai ir juokingi, nes kai lftsa gali moket 600euru per metus uz sandeliuka inventoriui sudet, o prisidet prie airguns.lt nera galimybiu, bendro reikalo nebera ir tikrai juokas ima .

Burbulas, su Jurijum uz tema (nors ten parasyta "Svecias") mes suderinom, uzskaiciau reklama rssa ir visa kita ka iki siol reklamavome. Tikiuosi mano FT 2015 metu cempionato 2 vietos laimetus prizus irgi niekas nebus pries jei uzskaitysim.
Nezadu cia zaist smelio dezes zaidmu, mane domina konkretus klausimai. Jei tinka musu salygos (5 nariai, orinuko varzybose) tai nors ka burbtelkit. Nes paskutinis skelbimas buvo idetas pagal sia salyga nors nesigirdejo nei taip nei ne.
P.S. Burviu seimyna nesiskaito jie seniai orinuko garbes nariai, jiems visos orinuko varzybos nemokamos ir tai ne ltfsa nuopelnas.

P.P.S. Burbulas jei as ateiciau i si ltfsa foruma ir ka nors daryciau ne pagal taisykles, kas man butu ?
Su Jurijum buvo per pm bendrauta ir prasyta, bet didvyrskai toliau pazeidinejo airguns.lt taisykliu 2.13 punkta. Kuriu pasizadejo laikytis registruodamasis i foruma. Ir beje jis ne uzblokuotas, tik atimta galimybe 30 dienu rasyti/reklamuoti. Tai konfliktu ieskot kazkas tik ne as :)


2016-02-12, 7:32 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2016-02-12, 2:03 pm
Pranešimai: 13
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
Zalias, is smalsumo paklausiu, RSSA paprasei siaip datu atsisakyti, ar primygtinai pasiulei nedaryt 2015 m Lietuvos HFT cempionato, mainais uz galimybe pasinaudoti saudykla ?


2016-02-12, 7:49 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2010-09-03, 9:25 am
Pranešimai: 22
Standartinė Re: Del mokamu skelbimu AirgunsLt forume
edmundasl baik tas interpretacijas, as hamui jau pasakiau, viska ka svarstom tik viesai. Nes paskui pasirodo, kad zalias ir hft uzdraude ir siuntineja kazkur. Viskas taip kaip parasyta, as ne moteriske tarp eiluciu rasinet nemoku. Ir pizdavot anglu klubo narius nenoriu :)
Ka is ltfsa ismokau tai pasakei ir daryk, a visa kita susitvarkys. Dekui us pamokas !


2016-02-12, 8:55 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007